Cion Digital وجوهی را برای گسترش پلت فرم هماهنگ‌سازی بلاک چین تضمین می‌کند

Cion Digital وجوهی را برای گسترش پلت فرم هماهنگ‌سازی بلاک چین تضمین می‌کند

این شرکت 12 میلیون دلار سرمایه اولیه را برای پیشبرد راه حل های تامین مالی مبتنی بر رمزارزهای خود جمع آوری کرد.

Cion Digital، توسعه‌دهنده پلتفرم سازمان‌دهی بلاک چین SaaS، روز سه‌شنبه اعلام کرد که دور اخیر سرمایه اولیه خود را با ۱۲ میلیون دلار بسته است. این دور توسط Green Visor Capital و 645 Ventures که از آن زمان به هیئت مدیره Cion Digital پیوسته اند نظارت می شود. علاوه بر این، Cota Capital، Epic Ventures، Hourglass Capital Partners، BAT Ventures، Greycroft و Ulu Ventures نیز از شرکت کنندگان بودند.

پس از افزایش، این شرکت گفت که قصد دارد این بودجه را به مرکز توسعه و منابع جدید خود در پونا، هند اختصاص دهد تا زیرساخت پرداخت پروژه را توسعه دهد.

در آنجا، گروه امیدوار است که روش‌های جدیدی را برای پذیرش ارزهای دیجیتال برای خدمات مالی سنتی به عنوان بخشی از پلتفرم سازمان‌دهی فعلی خود ارائه کند. علاوه بر این، این بودجه برای ایجاد استانداردهای جدید در رابطه با قابلیت همکاری استفاده خواهد شد.

به گفته Snehal Fulzele یکی از بنیانگذاران Cion Digital، مدل کسب و کار آن شامل یک کارمزد ثابت و ماهانه پلتفرم به اضافه کارمزد تراکنش است که با تعداد دارایی های دیجیتالی در حال پردازش مقیاس می شود.

Cion Digital گفت که امیدوار است از این ویژگی های توسعه یافته برای دستیابی به مجموعه گسترده تر و متنوع تری از مشتریان استفاده کند. این ویژگی‌های توسعه‌یافته شامل پروتکل وام‌دهی فین‌تک است که راه آسانی را برای مشتریان برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند و همچنین به مشتریان اجازه می‌دهد وام‌های فیات را با استفاده از رمزارز به عنوان وثیقه دریافت کنند، و پروتکلی برای معاملات خودرو که قادر به ایجاد یک تامین مالی رمزنگاری که طرحی با هدف مصرف کنندگان جوان تر است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.