کاردانو در سال 2021 به توسعه‌یافته‌ترین پروژه رمزنگاری در GitHub تبدیل شد

کاردانو در سال 2021 به توسعه‌یافته‌ترین پروژه رمزنگاری در GitHub تبدیل شد

کمی بیش از سه ماه از اجرای فورک آلونزو کاردانو می گذرد، اما این بلاک چین در حال حاضر در بین توسعه دهندگان جذابیت قابل توجهی پیدا کرده است.

طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط CryptoRank و Santiment، کاردانو با بیش از ۱۴۰۰۰۰ رویداد، توسعه‌یافته‌ترین پروژه رمزنگاری در GitHub در سال ۲۰۲۱ بود.

کوساما و پولکادوت به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند که با تعداد رویدادهای تقریباً مشابهی در طول سال، سه نفر برتر را تکمیل کردند.

کاردانو فعالیت توسعه اتریوم را با اختلاف زیادی شکست داد و اتریوم در جایگاه چهارم قرار گرفت.

در جلسه زنده یوتیوب هفته گذشته، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano فاش کرد که تقریباً 127 پروژه در حال توسعه در بلاک چین کاردانو است.

علاوه بر این، هاسکینسون انتظار دارد که تعداد کاربران ADA از 2 میلیون موجود، ده برابر شود، به لطف محبوبیت فزاینده توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT.

پیشرفت فناوری کاردانو پس از آلونزو نیز در حال افزایش است. یکی از کارهای قابل توجه بلاک چین که در حال پیشرفت است، ارتقاء لایه دو Hydra است که تراکنش های خارج از زنجیره را بدون پارتیشن بندی خود دفتر، به استخرهای سهام هدایت می کند. از نظر تئوری، می‌تواند مقیاس‌بندی خطی پیشرفته شبکه را با صدها «گره هیدرا» که هر کدام صدها تراکنش را پردازش می‌کنند، فعال کند.

یکی دیگر از موارد قابل توجه ، مکانیسم جدید تامین مالی فین‌تک است که به عنوان پیشنهاد اولیه سهام (ISPO) شناخته می‌شود، که مختص بلاک چین کاردانو است. در این راه‌اندازی، علاقه‌مندان به بلاک‌چین ارزهای دیجیتال خود را در یک پروتکل تفویض می‌کنند و توکن‌های پروژه جدیدی را که سرمایه‌گذاری می‌کنند به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. در مقابل، پاداش های شرط بندی ADA به توسعه دهندگان تعلق می گیرد. وجوه از کیف پول نماینده خارج نمی‌شود و این فرآیند را نسبتاً ایمن می‌کند. یکی از این پروژه ها، Genius Yield، شاهد بود که استخرهای ISPO آن در عرض 24 ساعت از 118 میلیون دلار گذشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.