با افزایش تعداد طرفداران Bored Ape، حجم معاملات OpenSea NFT افزایش یافت

با افزایش تعداد طرفداران Bored Ape، حجم معاملات OpenSea NFT افزایش یافت

داده ها نشان می دهد که OpenSea تاکنون بیش از 700 میلیون دلار فروش داشته است و بازار NFT را برای یک ماه رکورد دیگر در مسیر قرار داده است.

حجم معاملات NFT در OpenSea در ماه ژانویه در بحبوحه جنجال های سوداگرانه مجدد در مورد Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) از Yuga Labs افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های ارسال شده توسط “rchen8” در Dune Analytics، OpenSea از ابتدای سال 2022 تاکنون بیش از 700 میلیون دلار حجم معاملات ایجاد کرده است که 3 ژانویه بزرگترین روز سال با 255.8 میلیون دلار ارزش معاملات 24 ساعته است. جلد.

در حالی که وو بلاک چین ادعا کرده اند که حجم در 3 ژانویه برای OpenSea یک رکورد بالا بوده است، داده های قبلی ارسال شده توسط rchen8 در Dune Analytics نشان می دهد که در 29 آگوست بالاترین رکورد (ATH) 322 میلیون دلاری بوده است.

در دسامبر، حجم ماهانه OpenSea به 3.24 میلیارد دلار رسید و تنها 5.3 درصد کمتر از ATH پلتفرم در ماه آگوست (3.42 میلیارد دلار) بود.

با توجه به اینکه بازار NFT در حال حاضر بیش از 700 میلیون دلار حجم معاملات را در چهار روز اول ژانویه انجام داده است، اگر این حرکت در طول این ماه ادامه داشته باشد، ممکن است رکورد بالاترین رکورد به زودی شکسته شود.

طرفداران زیاد Bored Ape

عاملی که ممکن است به افزایش حجم OpenSea کمک کند، شیدایی اخیر پیرامون NFT های BAYC و MAYC به همراه مجموعه ای از پروژه های دیگر از آزمایشگاه های یوگا است.

داده‌های CryptoSlam نشان می‌دهد که MAYC در حال حاضر برترین پروژه NFT از نظر حجم هفت روزه در بازارهای ثانویه با ۹۳.۲ میلیون دلار است و NFT‌های BAYC با ۸۸.۴ میلیون دلار در رتبه دوم قرار دارند.

در طول 30 روز گذشته، پروژه های MAYC و BAYC هر کدام 189.7 میلیون دلار و 182.6 میلیون دلار درآمد داشته اند که آنها را در رتبه سوم و چهارم بالاترین مجموعه های NFT در زمان نگارش قرار داده است.

از نظر حجم 24 ساعته، MAYC   18.7میلیون دلار حجم ثانویه به دست آورده است، در حالی که BAYC  14میلیون دلار تولید کرده است.

طبق گزارش OpenSea، قیمت کف فعلی برای NFT های BAYC، 67 اتر (ETH) سنگین است که تقریباً 250,000 دلار ارزش دارد، در حالی که NFT های MAYC در حال حاضر 15.87 ETH یا 59,300 دلار هستند.

در ژانویه تاکنون، چندین نماد فرهنگ پاپ مانند رپر امینم، موسیقی‌دان بریتنی اسپیرز، و کمدین دیو چاپل، همگی در این ماه، NFT‌های BAYC را با مبلغ شش رقمی خریداری کرده‌اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.