3 سهم برگزیده بازار سرمایه (چهارشنبه 11 دی ماه 98)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا خوبی در مقایسه با 30 روز گذشته معامله شده اند و قدرت خریدار به فروشنده آنها مناسب است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی به صورت کوتاه مدت این نمادها را بررسی کنید.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده
1 غدام 0.94 3.58
2 اتکام 4.13 1.66
3 البرز 1.33 2.66

1. غدام: خوراک دام پارس با نماد غدام در گروه محصولات غذایی و بازار دوم بورس قرار دارد. هر چند امروز در مقایسه با میانگین 30 روزه حجم چندان زیادی معامله نشده است، اما در روزهای قبل همانطور که با فلش قرمز مشخص شده است، حجم بالایی خورده بود و توانست تا محدوده سقف قبلی رشد کند اما موفق به شکست آن نشد. با تثبیت روی این ناحیه و در صورت شکست مقاومت مهم روانی 5000 تومان، می تواند روند صعودی خود را ادامه دهد.

خوراک دام پارس
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. اتکام: شرکت بیمه اتکایی امین با نماد اتکام در گروه بیمه و بازار فرابورس قرار دارد. با حجم بالایی که امروز در این نماد معامله شد، سقف قبلی نیز شکسته شد.

شرکت بیمه اتکایی
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3. البرز: بیمه البرز با نماد البرز در گروه بیمه و بازار اول بورس قرار دارد. بعد از شکست سقف قبلی در ناحیه 400 تومان، به این منطقه پولبک زد و امروز نیز با صف خرید در بالای این محدوده مهم بسته شد.

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام و عرض ادب
    اول تشکر میکنم بابت این اپ که مشخصا خیلی براش زحمت کشیدین و خسته نباشید عرض دومم اینه که الان میتونم سهام اتکام رو بگیرم برای کوتاه مدت هفتگی؟

    • سلام و درود. نمادهای معرفی شده صرفا جهت بررسی بوده اند و مسئولیت خرید و فروش با شماست. موفق و پرسود باشید.

    • سلام و درود. درخواست شما به تیم تحلیل منتقل شد، در صورت مقدور بودن تحلیل کنیکال این نماد در اپ قرار خواهد گرفت.

  • یعنی فقط سیگنال باید از برنامه سیگنال گرفت بس دمتون گرم من الان ۱۰ میلیون سود کردم به کمک برنامه شما خدا خیرتون بده.تحلیل بنیادی سهم های خیلی خوب و قوی هم بزارین.