دانلود اپلیکیشن

بررسی گزارش فعالیت ماهانه غگل (شهریور ماه 1398)

بررسی گزارش فعالیت ماهانه غگل (شهریور ماه 1398)

نماد غگل (گلوکوزان) در یازده ماه گذشته از سال مالی (سال مالی شرکت منتهی به شهریور می باشد) به صورت میانگین، ماهانه 32 میلیارد تومان فروش داشته که این رقم در شهریور ماه با افزایش خوبِ 30 درصدی به 43 میلیارد تومان رسیده است. فروش مرداد ماه شرکت 35 میلیارد تومان بوده است. (20 درصد افزایش فروش نسبت به مرداد ماه)

بررسی گزارش فعالیت ماهانه غگل (شهریور ماه 1398)

گلوکوزان در دوازده ماه سال مالی گذشته مجموعاً 265 میلیارد تومان فروش داشته که این رقم امسال به 400 میلیارد تومان افزایش یافته است. (50 درصد افزایش فروش نسبت به سال گذشته)

عمده ی فروش این شرکت از محل گلوکوز است به طوری که بیش از 30 درصد درآمد عملیاتی شرکت را شامل می شود. این محصول در شهریور ماه 20 درصد افزایش تولید، 25 درصد افزایش فروش و 15 درصد افزایش نرخ داشته است. نرخ گذاری این محصول توسط هیات مدیره شرکت و بر اساس عرضه و تقاضا انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است یکی از دلایل افزایش قیمت نماد غگل، شفاف سازی شرکت در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارائیها بوده که به گفته شرکت در مرحله ی تهیه گزارش توجیهی هیات مدیره و سپس تایید حسابرس و بازرس قانونی شرکت می باشد.

بررسی گزارش فعالیت ماهانه غگل (شهریور ماه 1398)
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام جان اللهی

    عالیه

  • از بابت برنامه مچکرم سال نو را برای شما تبریک میگم سالی پر از شادی وسلامتی باشه

  • ممنون از برنامه خوبتون واقعا عالیه

  • رضا صمصامیان

    هدف نماد غگل چنده ویکی برمی گرده

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
29 مهر 1399