بنر اندیشه صبا در مقالات

کریپتوکست | آپدیت شبکه اتریوم و تاثیر آن در بازار ارزهای دیجیتال

در طی یک هفته گذشته بیت کوین بار دیگر تلاش کرد تا از مقاومت 35000 دلار عبور کند اما نتوانست در بالایآن تثبیت شود و دوباره در محدوده 33000 دلار قرار گرفت. اما اتریوم با تثبیت در بالای 2000 دلار در محدوده 2250 قرار گرفت. 
آپدیت لندن در ۳ شبکه تست اتریوم با موفقیت ازمایش شده است و به گفته یکی از توسعه دهندگان اتریوم به زودی در شبکه اصلی هم اجرایی خواهد شد. این آپدیت باعث کاهش کارمزدها و افزایش مقیاس پذیری شبکه خواهد شد که می تواند تاثیر بسزایی را در بازده پروژه‌های دیفای (Defi) و توکن هایی که از شبکه اتریوم استفاده می کنند داشته باشند.

با کریپتوکست در شنوتو و کست‌باکس همراه باشید تا مهمترین اخبار و تحولات ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.


همزمان با این اتقاف مجموع ETH بلاک شده در قرارداد اتریوم 2 دوباره رکورد قبلی خود را شکست و به بالای 6 میلیون واحد رسیده است و سرمایه گذاران ریادی به این پروژه علاقه مند شدند. علاوه بر آن داده های درون زنجیره ای نشان می دهد تعداد آدرس های کیف پول که بیش از یک میلیون واحد ETH نگهداری میکنند حدود 40% افزایش داشته است و این باعث شده شرکت های سرمایه گذاری آینده بازار ارزهای دیجیتال را در اتریوم ببینند و انتظار داشته باشند ارزش بازار این شبکه از بیت کوین نیز فراتر رود. 
در این پادکست با ما همراه باشید تا از تاثیر این آپدیت در بازار ارزهای دیجیتال صحبت کنم. 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *