بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کدامند؟

بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال در تلاش برای حفظ روند صعودی هفته گذشته ناکام مانده‌ است و مهم‌ترین دلیل آن را می‌توان تأثیرگرفتن از عوامل اقتصادی کلان، مانند همبستگی با شاخص بازار سهام، عنوان کرد. با این‌ حال، سیاست‌های پولی فدرال رزرو نیز تا حد زیادی روی روند نزولی بازار تأثیر گذاشته است. بیت کوین هفته گذشته روندی پرنوسان را تجربه کرد و تحت‌تأثیر جهش روزهای دوشنبه تا چهارشنبه که قیمت را از ۳۸٬۰۰۰ دلار به بالای ۴۵٬۰۰۰ دلار رساند، حجم سفارش‌های خرید نیز افزایش یافت. با این حال، همبستگی بیت کوین با بازار سهام که در روزهای اخیر تقریباً از بین رفته بود، روز گذشته مجدداً افزایش یافت و قیمت همسو بازار بازار جهانی سهام شروع به ریزش کرد.
در بخش اول برنامه ی امروز همراه با حمیدرضا باقری، کارشناس بازار رمزارز، در خصوص وضعیت این بازار و بهترین ارزها برای سرمایه گذاری گفتگو نمودیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

سناریوهای تورم در سال 1401

طی سال‌های 1397 الی 1400، اقتصاد ایران با تورم‌های افسار گسیخته مواجه شده است. طبق آخرین گزارش مرکز آمار ایران، تورم دوازده‌ ماهه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری معادل 41.4 درصد بوده، این رقم در 25 سال اخیر بی‌سابقه است. سوال اساسی این است که آیا سال 1401 نیز باید همچنان منتظر تورم‌های افسارگسیخته باشیم؟ در برنامه تحلیلی دیلی‌سیگنال به همراه رسول خدادوست، کارشناس اقتصادی به سناریوهای تورمی اقتصاد ایران در سال آتی پرداخته‌ایم. در همین خصوص نوع تاثیرپذیری تورم در سال 14010 از برجام و کسری بودجه به طور مفصل به بحث و بررسی گذاشته شد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *