چه زمانی شاهد رونق بورس خواهیم بود؟


انجام اقداماتی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار در چند ماه اخیر نشان از آن داشت که دولت قوای خود را به کار گرفته است تا هر چه زودتر بتواند زمینه بهبود وضعیت بازار و بازگشت اعتماد به سهامداران را فراهم کند.

این اقدام تا جایی پیش رفت که بازار سرمایه در نخستین روزهای معاملاتی سال جاری در بهترین موقعیت سرمایه‌گذاری قرار گرفت و سهامداران تحت تأثیر حمایت همه جانبه سازمان بورس ، تصمیم به ورود نقدینگی‌های پارک شده خود در این بازار گرفتند که این اتفاق در رونق دوباره بازار سهام و نیز رشد معقول شاخص بورس در نخستین ماه از سال ۱۴۰۱ نمایش داده شد.

در این برنامه همراه با آقای دکتر نیما آگاهی، کارشناس و تحلیلگر بازارهای مالی در خصوص روند آتی بازار سرمایه گفتگو نمودیم. ایشان ضمن اشاره به فصل مجامع و گزارشات مالی شرکت ها ، توصیه هایی برای سرمایه گذاران بیان نمودند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار و مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • باسپاس فراوان ودرودبه همه شماعزیزان که درهرچه بهترشدن آگاهی وگذاشتن مطالب مفیدوجامع به انواع بازارهاوجمع آوری اخبار دراین وبسایت ونرم افزارخوب سیگنال به مردم عادی وحرفه ای یاری میرسونید،اونهم به رایگان که بیشترین مطالب شمادرکنالهابه هزینه به مردم فروخته میشه درود