چشم انداز بازار رمزارزها در سال 2022

بیت کوین روز گذشته یک حرکت نزولی جدید را از زیر سطح ۵۰,۰۰۰ دلار آغاز کرد. اگر روند نزولی ادامه داشته باشد، ممکن است در کوتاه‌مدت شاهد سقوط قیمت‌ها به زیر ۴۷,۵۰۰ دلار باشیم.
به گزارش نیوز بی‌تی‌سی، بیت کوین دو روز پیش در پیگیری روند صعودی خود ناموفق ظاهر شد و فروشندگان یک روند نزولی جدید را از زیر حمایت ۵۰,۰۰۰ دلاری آغاز کردند. ابتدا قیمت به زیر ۴۹,۲۰۰ و ۴۹,۰۰۰ دلار سقوط کرد و همین حرکت بازار را به سمت ناحیه نزولی سوق داد. در نزدیکی این ناحیه یک الگوی نزولی هم در ۴۹,۲۰۰ دلار حمایتی را تشکیل داده بود که شکسته شد.
در این برنامه به همراه آقای وحید نکویی، تحلیلگر بازارهای مالی به بررسی بازار کریپتوکارنسی و روند آن در سال 2022 پرداختیم.

کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال 

امروزه با توجه به رشد بازار ارزهای دیجیتال افراد زیادی به این حوزه ورود کرده‌اند و به دنبال کسب سود از ارزهای دیجیتال هستند.
اما برای کسب سود در این بازار باید خرید و فروش انجام دهیم؟
آیا راه‌های دیگری برای کسب سود در این بازار وجود دارد؟
در بخش دوم این برنامه همراه با آقای جمال نوری کارشناس ارزهای دیجیتال به بررسی راه‌های کسب درامد در این حوزه پرداخته‌ایم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
پازل سرمایه گذاری ارز دیجیتال

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه