از همایش بیت کوین 2022 (Bitcoin 2022) چه خبر؟

از همایش بیت کوین 2022 (Bitcoin 2022) چه خبر؟

این روزها یکی از مهم‌ترین اخبار در بازار کریپتو همایش بیت کوین  2022(Bitcoin 2022) است در این همایش که هرساله برگزار می‌شود علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال دور هم جمع می‌شوند و از بخش‌های مختلف این همایش لذت می‌برند.

اگر مایلید در مورد همایش بیت کوین  2022 بیشتر بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همایش بیت کوین 2022 در تاریخ 6 الی 9 آوریل در میامی برگزار شد که با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط برگزارکنندگان بیش از 25000 نفر هر روز در همایش بیت کوین 2022 شرکت کردند و هزاران نفر نیز به صورت آنلاین به تماشای این همایش نشستند که اگر این تعداد را با همایش‌های اولیه بیت کوین مقایسه کنیم متوجه رشد و محبوبیت ارزهای دیجیتال و مخصوصا بیت کوین خواهیم شد.

در همایش‌های اولیه تعداد شرکت‌کنندگان فقط ده‌ها نفر بود که این افراد متخصص و برنامه‌نویسان این حوزه بودند اما رفته‌رفته با محبوبیت بیت کوین این همایش‌ها نیز پرشورتر برگزار شد.

قبل از همایش بیت کوین 2022 شایعات زیادی در مورد انچه قرار است در این همایش اعلام شود وجود داشت و این شایعات به هیجان شرکت‌کنندگان در این همایش می‌افزود.

آیا اپل از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کند؟

آیا کشور دیگری بیت کوین را به‌عنوان ارز قانونی پذیرفته است؟

این سؤالاتی بود که بسیار پرسیده می‌شد اما پاسخ هر دو سؤال منفی بود و تمرکز همایش بیت کوین 2022 بر روی کاربردی کردن و پذیرش بیشتر بیت کوین بود.

اعلامیه‌های اصلی بر محوریت شبکهٔ لایتنینگ برای افزایش سرعت و کاهش کارمزد تراکنش‌های بیت کوین بود به طوری که بیت کوین نیز مانند ویزا بتواند هزاران تراکنش را در ثانیه انجام دهد.

از جمله شرکت‌هایی که از شبکهٔ لایتنینگ در همایش بیت کوین 2022 پشتیبانی کردند می‌توان به Cash App و Robinhood اشاره کرد.

از دیگر موارد مهم در این همایش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. جک مالرز (Jack Mallers) مدیرعامل شرکت رمزنگاری Strike بیان نمود که این شرکت در حال ساخت یک شبکهٔ پرداخت ارزان قیمت مبتنی بر بیت کوین است و همچنین بیان کرد که بیت کوین می‌تواند به روشی برای پرداخت در فروشگاه آمریکائی ، میلیون‌های تبدیل شود.
  2. شهرهای پروسپرا (Prospera) در هندوراس و مادیرا (Madeira) در پرتغال نیز بیان کردند که در حال برنامه‌ریزی برای پذیرش بیت کوین هستند اما این شهرها قادر به پذیرش سریع بیت کوین مانند السالوادور نیستند زیرا رؤسای جمهور و نخست‌وزیر آن‌ها فاقد نفوذ هستند.
  3. ریکاردو سالیناس (Ricardo Salinas) میلیاردر مکزیکی در سخنرانی خود، اسکناسی را تکان داد و گفت: اسکناس به معنای واقعی کلمه، بی‌فایده است و حتی برای دستمال توالت هم خوب نیست.

وی همچنین ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را مورد نقد قرار داد و بیان نمود که CBDCها می‌توانند کنترل بی‌سابقه‌ای به بانک‌ها بدهند به طوری که بانک‌ها  از طریق CBDCها می‌توانند اختیار شما را برای خرج کردن پول خودتان سلب کنند؛ بانک‌ها می‌توانند 100٪ هزینه‌های شما را دنبال و مشاهده کنند که چه چیزی خرج کرده‌اید و چگونه آن را خرج کرده‌اید.

  • سرنا ویلیامز (Serena Williams) قهرمان تنیس نیز حمایت و علاقهٔ خود به ارزهای دیجیتال را با سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های رمزنگاری اعلام کرد.
  • رئیس‌جمهور السالوادور، نایب بولکه سخنرانی خود را در این همایش لغو کرد زیرا کشور او اخیراً پس از افزایش قتل‌های گروه‌های تبهکار، وضعیت اضطراری اعلام کرده است.

آیا همایش بیت کوین 2022 یک همایش خشک و بدون سرگرمی بود؟

به طور قطع جواب این سؤال خیر، خواهد بود در این همایش بخش‌های جذابی نیز برای سرگرم شدن شرکت‌کنندگان وجود داشت که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

آتشفشان در سالن کنفرانس برای احترام به السالوادور

در سالن کنفرانس یک آتشفشان برای احترام به السالوادور و هدف راه‌اندازی بیت کوین سیتی، شهری که قرار است بر پایهٔ ارزهای دیجیتال استخراج شده از یک آتشفشان ساخته شود؛ قرار گرفته بود.

مبارزه با گاو مکانیکی

خیلی از شرکت‌کنندگان در صف‌های طولانی ایستاده بودند تا با گاو مکانیکی به مبارزه بپردازند.

هر کس می‌توانست زمان بیشتری را بر روی این گاو بنشیند برندهٔ یک بیت کوین می‌شد و در آخر فردی با تحمل دو دقیقه و نیم توانست برنده‌ی این مبارزه باشد.

در مجموع این همایش نیز با تمام حواشی خود به پایان رسید و مانند همایش‌های قبلی باعث جذب خیلی از افراد به سمت بازار ارزهای دیجیتال شد و همچنین دارندگان بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را به آینده امیدوارتر کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *