بررسی نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در سیگنال معرفی شده اند (هفته سوم دی 1398)

بررسی نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در سیگنال معرفی شده اند (هفته سوم دی 1398)

در این گزارش نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در سیگنال معرفی شده اند، مورد بررسی قرار گرفته است. برای مطالعه تحلیل ها، کافی است روی لینک ها کلیک کنید.

#وبملت، این نماد با کاهش قیمتی، حمایت های 593 تومان و 566 تومان را از دست داد و اکنون در محدوده حمایتی 545 تومان قرار دارد که می تواند از همین ناحیه با افزایش تقاضا روبرو گردد. اهداف معتبر هستند.

#شاخص کل، شاخص کل در منطقه حمایتی میانگین 26 روزه و همچنین حمایت 352684 هزار قرار دارد و انتظار می رود از همین محدوده روند کاهشی خود را متوقف کند. اهداف معتبرند.

#قثابت، این سهم نیز با شکست حمایت کانال صعودی خود تا 2206 کاهش قیمت داشت. بنظر می رسد از حوالی 2120 با افزایش تقاضا روند صعودی در پیش بگیرد.

#دتوزیع، با افزایش فشار فروش بر کلیت بازار این نماد نیز با از دست دادن حمایت های خود با کاهش قیمت مواجه گردید. اکنون در محدوده حمایتی خود قرار دارد، درصورت ادامه روند کاهشی می توان ناحیه 2835 تومان و درنهایت 2600 تومان را بعنوان حمایت های سهم نام برد.

#گکوثر، این نماد نیز در منطقه حمایتی 3426 تومان قرار دارد و میتواند از این ناحیه با افزایش تقاضا به روند نزولی خود پایان دهد. اهداف معتبرند.

#پردیس، این نماد نیز اکنون در منطقه حمایتی 260-270 تومان قرار دارد و باید دید آیا این محدوده می تواند باعث افزایش تقاضا در این سهم شود یا خیر. با ازدست رفتن این ناحیه، حمایت بعدی حوالی240-250 خواهد بود.

#خنصیر، پیشبینی روند نزولی در این سهم می شد اما بدلیل کلیت بازار اصلاح سهم عمیق تر شد و اکنون در ناحیه حمایتی 1100 تومان قرار دارد که از همین محدوده می تواند با افزایش تقاضا روند صعودی در پیش بگیرد.

#دالبر، این سهم نیز با کاهش قیمتی روبرو شد و اکنون در محدوده حمایتی خود (1270تومان) قرار دارد که می تواند با افزایش تقاضا، روند نزولی سهم تغییر کند.

#کرماشا، بعد از عبور از مقاومت 1000 تومان، تا نزدیکی سقف خود در محدوده 1200 تومان رشد کرد و در برخورد با خط میانی کانال دچار اصلاح شد.

#های وب، بعد از شکست مقاومت مهم 860 تومان، تا محدوده 1000 تومان رشد کرد اما  دچار اصلاح شد. محدوده 700 تومان حمایت مهمی برای این نماد محسوب می شود.

#مبین، کماکان در کانال صعودی و بالای میانگین متحرک 100 روزه قرار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • لطفا بک گراند نمودار پیشرفته سفید کنید تا بشه راحت تر کار کنیم باهاش و امکانی بزارین از توی نمودار بدون اینکه بریم بیرون از چارت سهم عوض کنیم

  • لطفا اندیکاتور سیگنالز signals را به اندیکاتور ها در آپدیت جدیدتون اضافه کنید تا بتوانیم از این اندیکاتور سگنال خرید و فروش بگیریم

    • سلام دوست عزیر. حتما پیشنهاد شما بررسی میشه و در صورت امکان در اپ قرار داده میشه.