2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1گکوثر1.14.19
2ممسنی1.353.14

1. گکوثر : هتل پارسیان کوثر اصفهان با نماد گکوثر، در بازار فرابورس و گروه هتل و رستوران قرار دارد. این نماد که در اسفند سال گذشته در محدوده 4500 تومان، جزو سهام برگزیده قرار داشت، توانست تا 8700 تومان نیز رشد را تجربه کند. با نزدیک شدن به محدوده حمایتی 7 هزار تومان و در حالی که در صف فروش قرار داشت، با افزایش تقاضا مواجه شد و در نهایت با صف خرید در معاملات امروز به کار خود پایان داد. هر کد حقیقی در معاملات امروز به صورت میانگین نزدیک به 100 میلیون تومان خرید انجام داد.

در صورت فشار فروش و افزایش عرضه ها و از دست رفتن حمایت 7 هزار تومان، حمایت مهم بعدی محدوده 6 هزار تومان است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. ممسنی : پتروشیمی ممسنی با نماد ممسنی در بازار پایه زرد فرابورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. بعد از رشدی که تا محدوده هزار تومان داشت، این سهم با افزایش عرضه ها مواجه و دچار اصلاح شد. در معاملات امروز، این سهم در حالی که کار خود را با صف فروش آغاز کرد، با افزایش تقاضا مواجه شد و در نهایت به صف خرید رسید. هر کد حقیقی در این نماد نزدیک به 98 میلیون تومان خرید انجام داد.

در صورت فشار فروش و اصلاح بیشتر، حمایت های 700 و 600 تومان پیش روی این سهم می باشد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
11 مرداد 1400