2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 10 خرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 10 خرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1کروی1.5819.06
2حپارسا1.228.95

1. کروی : توسعه معادن روی ایران با نماد کروی، در بازار بورس و گروه استخراج کانه های فلزی قرار دارد. با نزدیک شدن به محدوده 2500 تومان، حجم های بالایی در این نماد معامله شده است و امروز هم با صف خرید به کار خود پایان داد. در معاملات امروز، هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 215 میلیون تومان خرید انجام داد. در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز استفاده است که قیمت در بالای آن معامله می شود. در صورت رشد قیمت، مهمترین مقاومت سقف قبلی در حوالی 3600 تومان است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 10 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. حپارسا : توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان با نماد حپارسا، در بازار فرابورس و گروه حمل و نقل قرار دارد. با نزدیک شدن به محدوده حمایتی 4 هزار تومان، این سهم با افزایش تقاضا مواجه شد و امروز نیز در صف خرید قرار داشت. در معاملات امروز هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 870 میلیون تومان خرید انجام داده است. در صورت صعود از این ناحیه، مقاومت 6 هزار تومان در سقف قبلی را پیش رو دارد.

در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز استفاده شده است که قیمت با نزدیک شدن به آن واکنش نشان داده است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 10 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سیاوش داودی

    ممنونم از برنامه خوبتون عالیه

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
7 بهمن 1399