3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 5 بهمن ماه 98)

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 5 بهمن ماه 98)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا بالایی در مقایسه با 30 روز گذشته معامله شده اند و قدرت خریدار به فروشنده آنها مناسب است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید. نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده
1 گکوثر 3.05 1.32
2 رتاپ 1.93 3.03
3 واحصا 1.16 1.82

1. گکوثر : هتل پارسیان کوثر با نماد گکوثر در گروه هتل و رستوران و بازار فرابورس قرار دارد. بعد از شکست منطقه مهم مقاومتی 4500 تومان حجم نسبتا بالایی را امروز در این شاهد بودیم.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 5 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. رتاپ : تجارت الکترونیک پارسیان با نماد رتاپ در گروه رایانه و بازار اول بورس قرار دارد. رتاپ که در یک کانال صعودی در حال معامله است، مقاومت مهم 550 تومان را پیش رو دارد.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 5 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3. واحصا : احیا صنایع خراسان با نماد واحصا در گروه واسطه گری های مالی و بازار پایه زرد فرابورس قرار دارد. بعد از شکست محدوده مهم 1600 تومان، حجم های سنگینی در این نماد معامله شده است. مقاومت مهم بعدی محدوده 2000 تومان است.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 5 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سلام توپرتفوی من بعدازبازشدن رتاپ بعدازمجمع رتاپح اضافه شده ارزش هرسهمش تقریبا 132تومن هست میخواستم ببینم چیه اگه افزایش سرمایه اش باشه که بایدتعدادسهام من بیشتربه پس این چی هست ممنون میشم توضیح بفرمایید
  رتاپ
  رتاپح

  • سلام، وقتی ح به آخر نماد یک شرکت اضافه بشه، نشان دهنده اوراق حق تقدم اون شرکت هست. برای آشنایی با این اوراق (اینجا) کلیک کنید

  • سلام. درخواستتون به تیم تحلیل سیگنال منتقل شد. از این به بعد میتونید برخی از تحلیل های مورد درخواست مخاطبین رو در کانال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) هم مشاهده کنید.

 • سلام
  با سپاس فراوان از زحماتتون
  اگر امکان دارد تحلیل وکادو و پردیس
  خیلی ممنون

  • سلام و عرض ادب. درخواست شما به تیم تحلیل منتقل میشه. موفق و پرسود باشید.

 • درود و خسته نباشید
  اگه امکان داره تحلیل شپلی و فبیرا را بذارید
  با تشکر🙏

  • با سلام و درود. درخواستتون به تیم تحلیل منتقل شد. با ما همراه باشید. همچنین از این به بعد میتونید برخی از تحلیل های مورد درخواست مخاطبین رو در کانال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) هم مشاهده کنید.

  • سلام و وقت بخیر. درخواست شما به تیم تحلیل سیگنال منتقل میشه. از این به بعد میتونید برخی از تحلیل های مورد درخواست مخاطبین رو در کانال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) هم مشاهده کنید.

  • سلام و درود. درخواست شما به تیم تحلیل منتقل شد. از این به بعد میتونید برخی از تحلیل های مورد درخواست مخاطبین رو در کانال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) هم مشاهده کنید.

  • سلام و عرض ادب. درخواست شما به تیم تحلیل سیگنال منتقل شد. موفق و پرسود باشید.