2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 30 تیر ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 30 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1حسیر8.792.16
2غبهار1.361.86

1. حسیر: ریل سیر کوثر با نماد حسیر در بازار فرابورس و گروه حمل و نقل قرار دارد. بعد اصلاحی که از محدوده 2100 تومان داشت، تا حوالی سقف شکسته قبلی در 1600 تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و بعد از واکنش به این ناحیه، امروز حجم بسیار بالایی در آن معامله شد و به صف خرید نشست.

هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 160 میلیون تومان خرید انجام داد که رقم قابل توجهی است. میانگین ده روزه سرانه خرید حقیقی در این نماد 9 میلیون تومان بوده است.

در صورت رشد از این ناحیه نیز، مهمترین مقاومت، سقف قبلی در قیمت 2100 تومان است که در صورت شکست، محدوده 2500 تا 3 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

2. غبهار: کشت و صنعت بهاران گلبهار خراسان با نماد غبهار در بازار پایه زرد فرابورس و گروه محصولات غذایی قرار دارد. این نماد در اواخر اردیبهشت امسال نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت اما مدت ها در همین محدوده در نوسان بوده است.

در نیم ساعت ابتدایی معاملات امروز، توانست به صف خرید برسد اما با افزایش عرضه ها در بازار، صف خرید آن عرضه شد و در نهایت به محدوده صفر تابلو رسید.

امروز هر کد حقیقی در حدود 23 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی 12 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت سهم در صورت افزایش عرضه ها، محدوده 2500 تومان است.

در صورت رشد از این ناحیه و شکست سقف 2800 تومان، محدوده خط میانی کانال در حوالی 3200 تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • ز شجاع

    با سلام لطفا نماد ریشمک را تحلیل کنید. سپاسگزارم

  • محسن ازادی

    بسیار سپاسگزارم از تحلیل خوب شما

  • حسین فانی

    اگه میشه برا نماد ها بیشتر تحلیل بزارین ممنون از زحماتتون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
6 اسفند 1399