2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 25 خرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 25 خرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1فسا3.233.25
2کپشیر5.73.48

1. فسا : پتروشیمی فسا با نماد فسا، در بازار پایه زرد فرابورس و گروه محصولات شیمایی قرار دارد. با نزدیک شدن به میانگین متحرک نمایی 50 روزه در حوالی 250 تومان، به این ناحیه واکنش نشان داد و با صف خرید بسته شد.
در معاملات امروز نزدیک به 36 میلیون برگ سهم معامله شد که بیش از 4 برابر میانگین حجم 10 روزه بود. اشخاص حقیقی به صورت میانگین هر کدام نزدیک به 19 میلیون تومان خرید انجام دادند در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر کد حقیقی نزدیک به 6 میلیون تومان بوده است.

در صورت رشد از این ناحیه، سقف تاریخی این نماد در حوالی 300 تا 310 تومان به عنوان مهمترین مقاومت آن می باشد. همچنین در صورت کاهش قیمت، حمایت مهم بعدی در منطقه 220 تومان است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 25 خرداد ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. کپشیر : پشم شیشه ایران با نماد کپشیر، در بازار بورس و گروه سایر محصولات کانی غیرفلزی قرار دارد. این نماد امروز توانست از سقف تاریخی خود در قیمت 5500 تومان با حجم بالا عبور کند.
در معاملات امروز نزدیک به 3 میلیون برگ سهم معامله شد که بیشتر از 4 برابر میانگین حجم ده روزه اخیر بوده است. هر کد حقیقی در معاملات امروز نزدیک به 43 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که به صورت میانگین در ده روز اخیر هر کد حقیقی حدوده 11 میلیون تومان خرید انجام داده بود.

در صورت تثبیت شکست روی محدوده مقاومتی 5500 تومان، می تواند تا سقف کانال در حوالی 7500 تا 8000 تومان رشد کند. در صورت کاهش قیمت، محدوده های 5 هزار تومان و 4 هزار تومان نیز حمایت های مهم سهم می باشند.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 25 خرداد ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • مهدی سعادت

    عرض ادب خدمت اساتید و عوامل اپلیکیشن سیگنال. واقعا بشخصه سپاسگزارم از این برنامه مفید و عالی. هرچند دراین بازار تازه وارد نیستم و از تجربیات خوبی برخوردارم، اما همچنان از این برنامه کمک های خوبی میگیرم. دست مریزاد و خسته نباشید. امیدوارم همچنان پرقدرت و پرانرژی همراه مان باشید. 💯👌👍

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
2 تیر 1400