دانلود اپلیکیشن

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 16 فروردین ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 16 فروردین ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند یا قدرت خریدار به فروشنده حقیقی آنها بالا است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید. نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیف نماد مقایسه با میانگین حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1 سمازن 20 5.17
2 زشگزا 8 0.8

1. سمازن : سیمان مازندران با نماد سمازن، در بازار بورس و گروه سیمان قرار دارد. با نزدیک شدن به محدوده حمایتی 630 تومان، این سهم با افزایش تقاضا رو به رو شده است و امروز حجم بسیار سنگینی را به خود دید. هر کد حقیقی به طور میانگین بیشتر از 30 میلیون تومان در این نماد خرید کرده است. در صورت ادامه رشد، مقاومت مهم 860 تومان را پیش رو دارد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 16 فروردین ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. زشگزا : شیر و گوشت زاگرش شهرکرد با نماد زشگزا در بازار فرابورس و گروه زراعت قرار دارد. این نماد در 7 اسفند سال پیش هم جزو نماد برگزیده بود اما نتوانست بالای سقف خود در محدوده 6 هزار تومان تثبیت شود و تا محدوده 5 هزار تومان اصلاح کرد. بعد از واکنش به این منطقه، امروز شاهد حجم بالایی در این نماد بودیم. مقاومت مهم بعدی محدوده 6300 تومان است. هر کد حقیقی نزدیک به 35 میلیون تومان امروز به صورت میانگین در این نماد خرید کرده است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 16 فروردین ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سلام لطفا سهم دبالک را تحلیل کنید وضعیت این سهم چی میشه همش منفیه

 • ناشناس

  عالی

 • سید ابراهیم

  با سللم وتشکر بابت تحلیل های به روز و کارگشای تیم سیگنال.
  درصورت امکان تحلیل بنیادی و تکنیکال نماد غگل رو بذارید.
  بازهم ممنونم

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
11 آذر 1399