ریسک های پیش روی بورس

شاخص کل بورس تهران معاملات هفته را با رشد محسوس قیمت سهام آغاز کرد. گرچه همچنان سمت عرضه قدرتمند به نظر می‌رسد اما باید به اثر مثبت قابل توجه صورت‌های مالی پاییز در شکل‌گیری موج تقاضای سهام اشاره کرد. پالایشی‌ها عملکردی دلچسب را روی کدال قرار دارند. در سایر گروه‌ها نیز عملکرد برخی از شرکت‌های فراتر از انتظار بود.
در بخش اول این برنامه به همراه آقای ایمان خاکپزان، تحلیلگر بازار سرمایه به بررسی ریسک های فعلی بازار پرداختیم. همچنین ایشان در مورد فرصت های موجود در بازار و صنایع خوب آن توضیحاتی ارائه نمودند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

آیا گزارش‌های میان‌دوره‌ای ناجی بورس خواهند بود؟

طی چند روز اخیر، شرکت‌ها گزارش‌های 9 ماهه‌ی سال جاری را منتشر کردند، به فراخور عملکرد آن‌ها، هرکدام از گروه‌های مختلف واکنش متفاوتی از خود به نمایش گذاشتند. در همین‌خصوص در بخش دوم برنامه، به همراه رسول خدادوست کارشناس اقتصادی و مالی به بررسی و تحلیل گزارش‌های 9 ماهه‌ی شرکت‌ها و صنایع مختلف پرداخته‌ایم. گروه‌های پالایشی، دارویی، فلزات اساسی، بانکی، خودرویی، پتروشیمی و اوره‌ای، من‌جمله صنایعی بودند که مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *