دانلود اپلیکیشن

ریزش 10 درصدی قیمت اتریوم؛ پلاس توکن کماکان سد راه رشد قیمت ارزهای دیجیتال (26 آذر 98)

ریزش 10 درصدی قیمت اتریوم؛ پلاس توکن کماکان سد راه  رشد قیمت ارزهای دیجیتال  (26 آذر 98)

بلومبرگ در روز دوشنبه 16 دسامبر گزارشی منتشر کرد و در آن به طرح پانزی پلاس توکن پرداخت. تاثیر این طرح بر بازار ارزهای دیجیتال در تحلیل بنیادی چهارم آذر ماه بررسی شده است. طبق تحلیل ارائه شده در سایت بلومبرگ، پس از دستگیری مدیران پلاس توکن، افرادی ناشناس به سرعت در حال فروش توکن‌های جمع آوری شده این طرح پانزی عظیم هستند؛ موضوعی که تا پایان فروش، عاملی مهم در ایجاد جو روانی منفی در بازار کریپتوکارنسی خواهد بود.

موسسه تحلیلی چین آنالیسیس ادعا می‌کند که پلاس توکن هنوز 6.4 میلیون اتریوم دیگر در اختیار دارد. اگرچه یکی از تحلیلگران بازار این رقم را غیر واقعی خوانده است؛ طبق ادعای لایت (@LightCrypto) در حال حاضر 789000 اتر در اختیار پلاس توکن قرار دارد.

جهت مشاهده عکس با کیفیت بهتر روی لینک کلیک کنید

از تحلیل 11 آذر ماه انتظار ریزش قیمت تا 130 دلار را داشتیم. همانطور که در نمودار روزانه قیمت مشاهده می‌شود، این ارز دیجیتال در عبور از خط میانی کانال نزولی میان‌مدت خود با افزایش حجم معاملات نسبت به روزهای قبل همراه بوده است. در روزهای آینده در صورتی که قیمت نتواند محدوده حمایتی فعلی خود را حفظ کند، انتظار داریم بار دیگر کف کانال نزولی را تست کند.

از طرف دیگر در صورت حمایت در سطح فعلی نیز، مقاومت 160 دلار و در ادامه، سقف کانال نزولی میان‌مدت از اهمیت بالایی برخوردار خواهند بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
10 آذر 1399