رشد انفجاری بیت کوین با چراغ سبز آمریکا به بازار رمزارزها | دیلی سیگنال

به‌دنبال انتشار اخبار مرتبط با تأیید احتمالی مجوز صندوق‌های قابل‌معامله در بورس (ETF) بیت کوین، از روز گذشته تاکنون نشانه‌هایی از خوش‌‌بینی میان معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال دیده می‌شود.
اخبار مثبت اخیر قیمت بیت کوین را برای اولین بار از ماه آوریل (فروردین) در برخی از صرافی‌ها به نزدیکی ۶۳,۰۰۰ دلار رساند و تعدادی از آلت کوین‌های بازار هم رشدی ۳ رقمی را تجربه کردند.
در این برنامه با آقای محسن گلبهاریان، مدرس و تحلیلگر بازار رمزارزها ، در مورد دلایل رشد اخیر بیتکوین و سایر آلتکوین ها گفتگو کردیم. همچنین ایشان ضمن اشاره به مهمترین پارامترهای بنیادی روند صعودی اخیر به تحلیل وضعیت تکنیکالی بیتکوین پرداختند.

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال

کدام بازارها در شش ماهه ی ابتدایی سال 1400 پیشتاز بوده اند؟
در نیمه ابتدایی سال جاری بازارهای دارایی با تحولات و نوسانات زیادی همراه بوده‌اند و اخیرا با انتشار آمار مربوط به بازارهایی همچون مسکن و آمار تورم شهریورماه، پرونده نیمه اول سال جاری بسته شد.
در همین خصوص، در بخش دوم برنامه تحلیلی امروز، به همراه رسول خدادوست تحلیلگر اقتصادی به بررسی تحولات بازارها در بازه‌ی زمانی مذکور پرداخته شد. در ادامه، در خصوص بخشنامه بودجه 1401 که اخیرا دولت سیزدهم منتشر کرده است به گفتگو نشستیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
پذیره نویسی صندوق سهامی انار

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
15 آذر 1400