رادیو سیگنال | گرمایِ بورس در اولین روزِ زمستان! | چهارشنبه 1 دی

رادیو سیگنال | گرمایِ بورس در اولین روزِ زمستان! | چهارشنبه 1 دی

به نظر می‌رسد فشار فروشِ روزهای اخیر تا حدی با روشن شدن تکلیف بودجه از بین رفته است. همچنین با تصویت 10 فرمان از سمت تیم اقتصادی دولت و تصمیم گرفتن در مورد بعضی از متغیرهای تاثیرگذار و مهم بورس، تردید خریدارها تاحدی برطرف شده و این موضوع از نقشه بازار امروز قابل مشاهده است. خیلی از تحلیل گرها معتقد هستند در این مقاطع ورود پول حقوقی ها تاثیر زیادی بر رشد بورس دارد و باتوجه به اینکه بعد از مدت‌ها حقوقی ها در چند نماد خریدار بودند، به صورت خوش بینانه می‌شود این را سیگنالی مثبت برای شروع روند صعودی بازار تلقی کرد. البته همه اینها درصورتی است که شرایط مثبت و روند بهبودِ معاملات چند روزی ادامه داشته باشد.

از نظر تکنیکالی همونطوری که در برنامه های قبلی هم گفتم حدود 1250 تا 1280 هزار واحد کف بورس تهران است و شاخص هم از همین حدود برگشت. تا زمانی که شاخص بالای این حدود قرار دارد، میلش به صعود بیشتر است و پیش بینی می شود همین حوالی کف بلند مدت بورس تهران باشد. در این خصوص پیشنهاد میکنم حتما ویدئو تحلیل دوست و همکار عزیزم محمد امین شیبانی رو که در خصوص رابطه گوگل ترند و شاخص کل بورس تهران هست رو ببینید. احتمالا امروز یا فردا منتشر خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال ارز دیجیتال کارگزاری گنجینه سپهر