تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین (CRO) | تاریخ 13 مرداد ماه 1399

تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین (CRO) | تاریخ 13 مرداد ماه 1399

رابرت کیوساکی نویسنده معروف کتاب پدر پولدار پدر فقیر، به سرمایه‌گذاران طلا توصیه می‌کند که از سرمایه‌گذاری بر روی بیت‌کوین غافل نشوند.

 قیمت بیت‌کوین توانست از سد مقاومت مهم 10500 دلار عبور کند. این موضوع جو روانی مثبتی در بازار ارزهای دیجیتال به وجود آورده است. آمارها نشان می‌دهند که سرمایه‌گذاران برای ورود به ارزهای دیجیتال از بیت‌کوین استفاده می‌کنند اما در ادامه آشنایی با این بازار، بخشی از سرمایه خود را به سمت بازار آلتکوین‌ها منتقل می‌کنند.

در طول یک سال گذشته دو گروه از ارزهای دیجیتال با استقبال خریداران مواجه بوده‌اند: ارزهای دیجیتالی که در زمینه اقتصاد غیرمتمرکز (DeFi) فعالیت دارند و همچنین ارزهایی که قابلیت سهامگذاری (Staking) دارند. کریپتودات کام کوین (CRO) با داشتن هر دو گزینه در پلتفرم خود، توانست نظر خریداران بازار را به سمت خود جلب کند و در طول 5 ماه گذشته بیش از 600 درصد رشد داشته است.

این ارز دیجیتال در کانال صعودی خود تا تارگت 0.18 دلار که در تحلیل قبل به آن اشاره شد، رشد داشته است. پس از اصلاح قیمت در برخورد با این مقاومت، شاهد حمایت خریداران در ناحیه کیجونسن هستیم. عبور از مقاومت فعلی تارگتهای 0.22 و 0.25 دلار را پیش روی قیمت ترسیم خواهد کرد.

از طرف دیگر در صورت کاهش قیمت انتظار حمایت خریداران در محدوده‌ 0.145 دلار را داریم.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام میشه بگین کمترین پولی که میشه برای سرمایه گذاری درخرید ارز دیجیتال داشته باشیم چقدره؟

    • کارشناس ارز دیجیتال

      سلام شما با هزینه های بسیار کم هم می تونید وارد بازار ارزهای دیجیاتل بشید. ولی برخی سایتها حداقلی رو برای خرید و فروش تعیین کرده اند که از چند صد هزارتومان تا چند میلیون تومان رو به عنوان حداقل مقدار ورود به بازار معرفی می کنند

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
27 فروردین 1400