تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین (CRO) | تاریخ 1 مرداد ماه 1399

تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین (CRO) | تاریخ 1 مرداد ماه 1399

شرکت خدمات پرداخت کریپتو دات کام در طول دو سال گذشته رویکرد نسبتا مناسبی داشته است. توکن اختصاصی این پلتفرم، کریپتو دات کام (CRO)، بر بستر ERC-20  اتریوم قرار دارد.

دو هفته دیگر بلاکچین اتریوم 5 ساله می‌شود. آمارهای سایت مساری نشان می‌دهد که در حال حاضر شبکه ERC-20 اتریوم، 52.6 میلیارد دلار مارکت کپ دارد که 25.6 میلیارد دلار ، (حدود نیمی از ارزش آن) به توکن‌های مبتنی بر بستر اتریوم اختصاص دارد. به گفته رایان سلکیس مدیر عامل مساری، رشد این توکن ها ناشی از توکن های کریپتو دات کام و توکنهای دیفای مانند چین لینک است، اما افزایش علاقه نسبت به استیبل کوین ها باعث ضعیف تر شدن نگه داشت اتریوم در بلاکچین آن شده است.

همانطور که در نمودار روزانه قیمت مشاهده می‌شود، حجم مبادلات این ارز دیجیتال از ابتدای ماه جاری میلادی، بسیار افزایش یافته است و شاهد هجوم خریداران به سمت این ارز دیجیتال بوده‌ایم. این موضوع در صورت ادامه می‌تواند جایگاه کریپتودات کام را در میان ده ارز دیجیتال برتر مارکت تثبیت کند.

قیمت کریپتو دات کام، در مسیر کانال صعودی خود، تا مقاومت استاتیک 0.145 دلار افزایش داشته و در طول دو هفته گذشته در تلاش برای عبور از این محدوده مقاومتی بوده است.

از طرف دیگر در صورتی که قیمت نتواند از سد مقاومت فعلی عبور کند، با توجه به واگرایی منفی به وجود آمده میان قیمت و rsi، می‌توان انتظار ریزش قیمت تا کف کانال صعودی در گام اول و 0.1 دلار در گام بعدی را داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
24 اردیبهشت 1400