آیا اکسی اینفینیتی موج صعودی جدیدی در بازار ایجاد خواهد کرد؟

ایده بازی های کامپیوتری از دهه 1940 توسط برخی از دانشمندان مطرح شد و در ادامه با رشد تکنولوژی، شاهد فراگیری این صنعت در بازارهای مالی شدیم. در حال حاضر درآمد صنعت بازی (Gaming Industry) ارزش بازاری معادل 178 میلیارد دلار دارد و تا چند سال آینده این رقم به بیش از 200 میلیارد دلار خواهد رسید.

استفاده از توکن های NFT (توکن های غیر مثلی) در بازیهای کامپیوتری موضوع جدیدی نیست؛ سال 2017 شاهد استقبال جامعه رمزارزی از پروژه کریپتوکیتیز بودیم و پس از آن پروژه های دیگری وارد بازار شدند اما در نهایت اغلب آنها موفقیت چندانی نداشتند.

اما به نظر می رسد شاهد ظهور پدیده جدیدی در بازار ارزهای دیجیتال هستیم. پروژه  اکسی اینفینیتی با تمام پروژه های قبل از خود متفاوت است. مارکت کپ 4 میلیارد دلاری، حجم مبادلات 6 میلیارد دلاری و بیش از یک میلیون کاربر فعال روزانه، استقبال خارق العاده گیمرها از این بازی بلاکچینی را نشان می دهد.

بازی اکسی اینفینیتی در سال 2018 راه اندازی شد اما حدود یک پنجم فروش خود را در طول هفته گذشته تجربه کرده است و سه چهارم مبادلات صورت گرفته در طول یک ماه اخیر بوده است. در تصویر زیر افزایش حجم مبادلات اکسی ها را در طول یک ماه گذشته مشاهده می کنید.

حجم مبادلات اکسی (برحسب اتریوم)

تحلیل پروژه اکسی اینفینیتی axie infinity و بررسی آینده قیمت توکن اکسی axie

بر اساس دیتای سایت اکسی ورلد، گران ترین اکسی، به قیمت 300 اتر (969 هزار دلار معادل 26 میلیارد تومان!!) به فروش رسیده است.

تحلیل پروژه اکسی اینفینیتی axie infinity و بررسی آینده قیمت توکن اکسی axie

چطور وارد بازی شویم؟

 • نصب متامسک  (Metamask)
  در مرحله اول شما می بایست کیف پول متامسک را نصب کنید. برای این کار وارد سایت این کیف پول به آدرس https://metamask.io/. شوید. و پس از انتخاب پلتفرم مورد نظر (دسکتاپ یا اندروید) آن را نصب کنید.
 • نصب کیف پول رونین (Ronin Wallet)
  این کیف پول به عنوان یک راه حل زنجیره جانبی برای نگداری توکن های NFT بازی اکسی اینفینیتی مطرح شد. نحوه نصب این کیف پول نیز مشابه نصب کیف پول متامسک است.
 • ایجاد حساب کاربری اکسی اینفینیتی
  در مرحله بعد باید وارد مارکت پلیس اکسی به آدرس https://marketplace.axieinfinity.com/login شوید. اتصال اکانت خود را تایید کنید.
 • ایمیل و پسورد خود را وارد کنید
  در مرحله چهارم می بایست ایمیل خود را وارد کنید. و کد وارد شده به ایمیل را وارد کرده و حساب خود را تایید کنید.
 • اتصال کیف پول متامسک
  در گام بعد وارد دشبورد شوید و کیف پول متامسک خود را به حساب کاربری متصل کنید.
تحلیل پروژه اکسی اینفینیتی axie infinity و بررسی آینده قیمت توکن اکسی axie

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال

خرید اکسی

اولین قدم برای ورود به بازی خرید حداقل 3 اکسی است. به طور میانگین هر اکسی در حال حاضر 280 دلار قیمت دارد که خرید 3 اکسی هزینه ای حدود 850 دلار به دنبال دارد. پس اگر واقعا علاقه زیادی به بازی های رایانه ای ندارید و فرصت زیادی ندارید که بخواهید در این بازی صرف کنید، از ورود به این بازی جدا اجتناب کنید.

در تصویر زیر لیستی از اکسی هایی را که در طول 24 ساعت اخیر به فروش رسیده اند مشاهده می کنید:

تحلیل پروژه اکسی اینفینیتی axie infinity و بررسی آینده قیمت توکن اکسی axie

اهدافی که پروژه اکسی تا به حال به آنها دست یافته است:

سه ماهه اول 2020: زمین ها و آیتم ها به کیف پول رونین منتقل شوند (محقق شده است)

سه ماهه دوم 2021: اکسی ها به رونین منتقل شوند. (محقق شده است)

سه ماهه دوم 2021: راه اندازی مرحله آلفا

اهداف پیش رو:

سه ماهه سوم 2021: ایجاد فضایی جهت سهام گذاری توکن AXS
سه ماهه چهارم 2021: راه اندازی جامعه آلفا بخش لند اکسی اینفینیتی

نیمه اول 2022: راه اندازی بازی های سرزمین اکسی اینفینیتی (Land Gameplay)

اهداف قیمت اکسی اینفینیتی

با بررسی نمودار قیمت در تایم فریم روزانه مشاهده می شود که ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی (AXS) در طول دو سال گذشته در روندی صعودی قرار داشته است و در حال حاضر در حال شکست سقف کانال صعودی خود به سمت بالاست که در صورت وقوع می توان تارگتهای 96 دلار و 161 دلار را حتی در کوتاه مدت برای این ارز دیجیتال متصور بود.

حمایت مهم پیش روی قیمت محدوده 56 دلار است که از دست دادن آن می تواند ریزش های بیشتر قیمت در بازار را به دنبال داشته باشد. در صورتی که خریدار این ارز دیجیتال هستید در صورت از دست رفتن این محدوده حمایتی با احتیاطی بیشتری در بازار عمل کنید.

نمودار تکنیکال قیمت اکسی اینفینیتی (روزانه)

نمودار تکنیکال قیمت اکسی اینفینیتی (روزانه)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بیشتر اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه