حباب نیم سکه در بالاترین سطح تاریخی

حباب نیم سکه در بالاترین سطح تاریخی

قیمت نیم سکه طی 14 سال اخیر درون یک ساختار کانالیزه در حال طی کردن نوسانات مختلف صعودی و نزول خود بوده است. براساس داده های تکنیکالی (همانطور که در تصویر ملاحظه مینمایید) روند اصلی نیم سکه در بلندمدت کماکان صعودی میباشد.

برای مشاهده نمادها و استفاده از ابزارهای تکنیکال سیگنال را نصب کنید

تحلیل تکنیکال قیمت نیم سکه

براساس داده های روزانه دو ناحیه ی حمایتی در کوتاه مدت و میان مدت جهت تداوم روند صعودی نیم سکه حائز اهمیت میباشند. حدود قیمتی8050000-7800000 تومان و 7360000-7200000 تومان نواحی حمایتی قیمت نیم سکه محسوب میشوند که در صورت حفظ این دو ناحیه میتوان انتظار تداوم روند صعودیِ نیم سکه را برای طی هفته ها و ماه های آتی داشت. در صورت وقوع سناریوی صعودی یاد شده احتمال رشد مجدد قیمت تا حدود سقف تاریخی (9300000 تومان) طی ماه های آتی دور از انتظار نمیباشد.

حباب نیم سکه در بالاترین سطح  تاریخی

حباب نیم سکه طی هفته های اخیر به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی حدود 1800000 تومان رسیده است که این مهم میتواند ناشی از تقاضای زیاد برای این فلزگرانبهای داخلی باشد.
لازم به ذکر است با وجود اینکه میزان حباب مثبت بالا میتواند بیانگر ریسک سرمایه گذاری در یک کالا باشد اما این حباب بالا نمیتواند به عنوان سیگنال کاهش احتمالی قیمت محسوب شود همانطور که حباب منفی زیاد نمیتواند سیگنال افزایش قیمت در کوتاه مدت باشد.

نمودارحباب نیم سکه
برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت‌های لحظه‌ای طلا و سکه به سیگنال مراجعه نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
سیگنال ارز دیجیتال کارگزاری گنجینه سپهر