تحلیل میان مدت قیمت سکه | 1 بهمن 99

تحلیل میان مدت قیمت سکه | 1 بهمن 99
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

سکه امسال، سال بسیار پرفراز و نشیبی را تا کنون پشت سر گذاشته است.
این فلز گرانبهای داخلی پس از رشد حدود 180 درصدی از ابتدای سال تا مهرماه سال جاری،طی ماه های اخیر با کاهش حدود 7 میلیون تومانی قیمت خود روبرو شده است.

در شرایط فعلی بازار و براساس داده های هفته ای آن طور که از داده های قیمتیِ 10 سال اخیر  برمی آید ناحیه ی قیمتی 7 الی 9 میلیون تومان  ناحیه ی مهم حمایتی سکه در میان مدت میباشد که مادامیکه قیمت موفق به حفظ این ناحیه گردد و قیمت نتواند ذیل این باند مهم حمایتی تثبیت قیمتی داشته باشد، در میان  مدت سکه میتواند اعداد بالاتری را به خود ببیند.

کسب اطلاعات بیشتر درباره صفر تا صد نحوه تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی از طریق ویدئو‌ها و مقالات آموزشی در سایت سینگال


همچنین لازم به ذکر است اهمیت این ناحیه از آنجایی بیشتر نمایان میشود که حدود قیمتی 7 میلیون تومان سقف کانال قیمتی 10 ساله ی سکه می باشد که در خردادماه سال جاری قیمت موفق به شکست آن به سمت بالا شده است وحال این ناحیه ی مقاومتی مهم قبلی میتواند نقش حمایت قیمتی را ایفا نماید.

در صورت تداوم روند نزولی و از دست رفتن ناحیه ی حمایتی یاد شده به نظر در میان مدت وبلند مدت بتوان به برگشت مجدد قیمت سکه به قیمت سال های 98 و 97 یعنی کانال های  قیمتی 5 و 6 میلیون تومان امیدوار بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • گرم طلا هم تحایل کنید

  • حسین شاکری

    اطلاع رسانی عالی خسته نباشید به عوامل

  • حسین شاکری

    اطلاع رسانی عالی خسته نباشید به عوامل سیکنل🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • فاطمه السادات عباسی

    درباره چگونگی سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 تیر 1400