رشد قیمت دوج‌کوین در پی لیست شدن در کوین بیس پرو

رشد قیمت دوج‌کوین در پی لیست شدن در کوین بیس پرو

ارز دیجیتال دوج کوین که در سال 2013 با یک ایده شوخی به عنوان یک مم کوین وارد بازار رمزارزها شد، در ماه‌های اخیر با توجه به حمایتهای رسانه‌ای و توییت‌های حمایتی ایلان ماسک توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده است. اگرچه برخی از کارشناسان بازار رمزارزها معتقدند دوج کوین از منظر فنی کارایی لازم را به عنوان یک پروژه مطرح در دنیای کریپتو ندارد اما رشد قیمت باعث شد تا افرادی مانند چارلز هاسکینسون پیشنهاداتی جهت ارتقاء شبکه به ایلان ماسک بدهند.

دو هفته قبل صرافی امریکایی کوین بیس اعلام کرد که به دنبال لیست کردن ارز دیجیتال دوج کوین است و این موضوع رشد 40 درصدی قیمت را به دنبال داشت. کوین بیس به وعده خود عمل کرد و دوج کوین را به لیست ارزهای مورد پشتیبانی خود در کوین بیس پرو اضافه کرد و این خبر بار دیگر رشد قیمت دوج کوین را به دنبال داشت. دیتای سایت لونارکراش نشان می‌دهد که ارز دیجیتال دوج کوین پس از بیت کوین بیشترین توجهات را در رسانه‌ها و توییتر به سمت خود جلب کرده است.

بررسی ترندهای موجود در بازار از سایت لونار کراش

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین
رشد قیمت دوج‌کوین در پی لیست شدن در کوین بیس پرو

از ابتدای ماه جون با رسیدن قیمت به خط روند صعودی 4 ماهه اخیر، شاهد شکست خط روند نزولی ماه می به سمت بالا بودیم و قیمت توانست موینگ نمایی 20 روزه را نیز به سمت بالا بشکند. حفظ این خط که در حال حاضر به حمایت کوتاه مدتی تبدیل شده است، تارگت‌های 0.6 دلار، 0.78 دلار و 1 دلار را فعال خواهد ساخت. از سوی دیگر در صورت کاهش قیمت بیت‌کوین بار دیگر افت قیمت آلتکوین‌ها را خواهیم داشت و مهمترین حمایت پیش روی دوج کوین، خط روند صعودی 4 ماهه خواهد بود که از دست دادن آن می‌تواند ریزش‌های بیشتر قیمت تا 0.23 دلار را نیز به دنبال داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین

نمودار قیمت دوج کوین (تایم فریم روزانه)

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین
رشد قیمت دوج‌کوین در پی لیست شدن در کوین بیس پرو
برای مشاهده نمودار با کیفیت بیشتر اینجا کلیک کنید
اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید در کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال
برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
23 خرداد 1400