تحلیل تکنیکال شاخص تسلط بیت کوین (25 اردیبهشت ماه 1399)

تحلیل تکنیکال شاخص تسلط بیت کوین (25 اردیبهشت ماه 1399)

شاخص تسلط بیت‌کوین (BTC.D)  که نمایانگر سهم بیت‌کوین از بازار ارزهای دیجیتال می‌باشد، در بلند مدت در محدوده کانال صعودی مشخص شده در تحلیل‌های گذشته قرار دارد. همانطور که در گذشته اشاره شد، تا زمانی که این شاخص در روند صعودی خود قرار دارد نگهداری بیت‌کوین نسبت به آلتکوین‌ها بیشتر توصیه می‌شود؛ اگرچه عمده حرکات بازار ارزهای دیجیتال بسیار سریع رقم می‌خورند و در صورتی که شکست خط روند به سمت پایین مشاهده شد، آلتکوین‌ها گزینه جذاب تری برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شوند.

تحلیل تکنیکال شاخص تسلط بیت کوین (25 اردیبهشت ماه 1399)
نمودار شاخص تسلط بیت کوین در تایم فریم روزانه | مشاهده نمودار با کیفیت بالا

در دید کوتاه مدت رشد اخیر صورت گرفته در شاخص تسلط بیت کوین با توجه به وقایع هفته گذشته بوده است؛ در هفته‌ای که گذشت شاهد سومین هاوینگ بیت کوین در بلوک 630 هزار بودیم. گوگل ترند و پیامهای توییتر در ارتباط با هاوینگ به شدت افزایش یافت و توجه و استقبال خریداران نسبت به بیت‌کوین به شدت افزایش یافت؛ به طوری که بیت‌کوین دامیننس نسبت به دو هفته گذشته بیش از 6 درصد افزایش داشته است. انتظار می‌رود عطش خریداران در خرید بیت‌کوین به نسبت آلت‌کوین‌ها با چنین قدرتی ادامه نیابد.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
4 بهمن 1399