تحلیل تکنیکال شاخص تسلط بیت کوین (19 مرداد ماه 1399)

تحلیل تکنیکال شاخص تسلط بیت کوین (19 مرداد ماه 1399)

هش ریت شبکه بیت‌کوین که معمولا پس از هاوینگ کاهش پیدا می‌کند بار دیگر رکورد جدیدی را ثبت کرده است و به 126 اگزاهش بر ثانیه رسید. این موضوع نشان می‌دهد که ماینرها در حال افزایش قدرت خود در شبکه بلاکچین ارزهای دیجیتال هستند و یا شاید مسائلی سیاسی در جهان برای رقابت بر سر کنترل شبکه وجود دارد که این موضوع نیز خود می‌تواند رشد قیمت را به دنبال داشته باشد.

شاخص تسلط بیت کوین یا Bitcoin dominance ، که سهم بیت کوین از کل مارکت ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد در هفته‌های اخیر با از دست دادن حمایت خط روند صعودی خود، در حال کراس کوموی هفتگی به سمت پایین است. در ادامه، حمایت‌های مهم پیش روی شاخص، کف کانال نزولی و محدوده 53 درصد میباشند. از طرف دیگر در صورت حمایت شاخص در محدوده حمایتی 62 درصد، مقاومت پیش رو، 65 درصد خواهد بود.

با مقایسه شاخص تسلط بیت‌کوین و شاخص تسلط اتریوم در بازار، مشاهده می‌شود که این دو ارز دیجیتال نسبت به یکدیگر واگرایی دارند که البته این موضوع به نظر هم کاملا واضح است و در صورتی که سهم بیت‌کوین از بازار کم شود، اتریوم و ارزهای دیجیتالی که بر بستر بلاکچین آن استوار هستند، می‌توانند رشد بسیار خوبی را داشته باشند.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
8 بهمن 1399