تحلیل تکنیکال شاخص تسلط بیت کوین (12 آبان ماه 1399)

تحلیل تکنیکال شاخص تسلط بیت کوین (12 آبان ماه 1399)

دو روز تا انتخابات 2020 امریکا باقیست. 90 میلیون نفر پیش از موعد رای خود را به صندوق‌ها داده‌اند که این موضوع در طول صد سال اخیر بی سابقه بوده است. دغدغه اصلی انتخابات پیش رو ایجاد ناامنی و شکاف در میان مردم امریکاست که در صورتی که رئیس جمهور آینده امریکا نتواند شرایط را کنترل کند، می‌توان انتظار بروز درگیری و شلوغی مردم را داشت؛ چنین روندی در کنار روند بحرانی پاندمی کرونا می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

برخی از تحلیلگران معتقدند که برنده اصلی انتخابات پیش روی امریکا طبقات امن دارایی خواهند بود (یاد آوری سرمایه گذاری چند ماه قبل برکشایر هاتاوی بر روی طلا و رو آوردن موسسات مالی بزرگ به ارزهای دیجیتال)

به گفته ویلی وو، تحلیلگر بازار کریپتو، رشد قیمت بیت کوین در روزهای اخیر همبستگی این بازار را با بازار جهانی کاهش داده است.

بررسی نمودار شاخص تسلط بیت‌کوین (BTC.D) در روزهای اخیر نیز شواهد یکسانی را نشان می‌دهد. سهم بیت کوین از بازار رمزارزها پس از تشکیل الگوی کف دوقلو در محدوده حمایتی 57 درصد، و واگرایی میان شاخص و RSI و MACD از روند نزولی خود خارج شد و پس از عبور از میدلاین کانال نزولی تارگت سقف این کانال را نشانه گرفته است. در صورت عبور از سقف کانال می‌توان انتظار افزایش شاخص تا 73 درصد را داشت.

از طرف دیگر در صورت کاهش شاخص حمایتهای پیش رو 62 درصد و کف کانال نزولی میان مدت خواهند بود.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • الان نقطه بسیار حساسی برای ورود است چون کندل بالای خط روند اصلی نخورده و تثبیت نشده.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
29 خرداد 1400