تحلیل درخواستی کاربران درهآور

تحلیل درخواستی کاربران درهآور

شرکت دارویی ره آور تامین با نماد درهآور در گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد و در زمینه تولید و بسته بندی اشکال مختلف دارویی ،مواد اولیه دارویی،شیمیایی، آرایشی ، بهداشتی ،ملزومات دارویی ،انواع فرآورده های نانو ، صنعتی وسایر محصولات مشابه و تهیه وتامین کلیه موادووسایل،دستگاه هاو ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز از داخل و خارج از کشور فعالیت می کند.

در ادامه به بررسی نموداری این شرکت از منظر تکنیکال می پردازیم.

در ادامه به بررسی نموداری این شرکت از منظر تکنیکال می پردازیم.
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در حال حاضر قیمت این نماد در نزدیکی سطح حمایتی مهمی قرار گرفته و در صورت حفظ آن می شود در آینده شاهد رشد قیمت باشیم. در نتیجه به شرط حفظ ناحیه حمایتی 1800 تومان می توان مقاومت هایی که بر سر راه قیمت قرار دارند را در محدوده قیمتی 3000 الی 3400 یافت.

از نظر تئوری موجی الیوت نیز احتمالا در انتهای شاخه 5 ام از یک الگوی اصلاحی 7 شاخه ای (دیامتریک پاپیونی) قرار داریم که در صورت صحت این تشخیص می توان امیدوار بود تا به جهت ساخت شاخه 6 ام به سمت محدوده قیمتی 2900 الی 3100 تومان در حرکت باشیم. قابل به ذکر است برای این سناریو نیز حفظ محدوده حمایتی 1800 تومان حائز اهمیت است.

در صورت از دست رفتن ناحیه حمایتی 1800 تومان ، محدوده حمایتی بعدی در حوالی 1200 تومان قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *