تحلیل درخواستی کاربران ارزدیجیتال

تحلیل درخواستی کاربران ارزدیجیتال

امروز باهم در سیگنال به بررسی ارزهای دیجیتالی می‌پردازیم، که آخر هفته گذشته بیشترین رای را از سمت شما مخاطبین عزیز جهت بررسی و آنالیز داشته‌اند.

لازم به ذکر است تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

تحلیل تکنیکال روزانه ارزدیجیتال بایننس کوین (BNB)

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

ارز دیجیتال بایننس کوین ( BNB ) طبق انتظاری که داشتیم از سطح مد نظر برگشت خوبی را تجربه کرد و درحدود 30درصد به خریداران خود سود داد؛ اکنون باید سناریوهای خود را بر اساس اخبار و داده‌های بنیادی آپدیت کنیم؛ در حال حاضر بایننس کوین ( BNB ) هم‌چنان در عبور از خط روند نزولی خود ناتوان است و باید دید با برگشتی که می‌توند از سطح 340دلاری تجربه قادر به شکست خط روند خواهد بود یا اینکه در نهایت شاهد دیدن ارزدیجیتال بایننس‌کوین ( BNB ) در حمایت پایین‌تر و کانال 200دلاری خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال روزانه ارزدیجیتال پولکادات (DOT)

تحلیل تکنیکال روزانه ارزدیجیتال پولکادات (DOT)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال پولکادات ( DOT ) درست طبق انتظاری که داشتیم از سطح مد نظر برگشت و حدود 25درصد سود در 3 روز را نصیب خریداران خود کرد اما در کنار تحلیل تکنیکال با بررسی داده‌های ‌فاندامنتال متوجه می‌شویم، ارز دیجیتال پولکادات ( DOT ) هم‌چنان در حال رشد است و  روز به روز، سرمایه‌گذاری و جنگ بر سر تصاحب پاراچین‌های آن ادامه دارد.

در نتیجه با توجه به داده‌ها می‌توانیم انتظار رخ دادن دو سناریو برای پولکادات ( DOT ) باشیم؛ در صورتی که ارز دیجیتال پولکادات ( DOT ) بتواند خط روند نزولی خود را بشکند، می‌توانیم شاهد رشد خیره کننده ان تا محدوده 28دلار باشیم، در غیر این صورت این ارز دیجیتال محبوب تا محدوده حمایتی بعدی نیز اصلاح خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال روزانه ارزدیجیتال آوی (AAVE)

تحلیل تکنیکال روزانه ارزدیجیتال آوی (AAVE)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال آوی ( AAVE ) طبق انتظار از سطح حمایتی 115دلار برگشت و اکنون شاید آماده شکست خط روند نزولی خود باشد. در صورتی که آوی ( AAVE ) بتواند از خط روند نزولی خود عبور کند، انتظار حرکت این ارز دیجیتال را تا محدوده‌های مقاومتی 225 و 310 دلار داریم در غیر این صورت شاهد رسیدن ارز دیجیتال آوی ( AAVE ) به محدوده حمایتی66 دلار خواهیم بود. باید در این بین به اخبار جنگ و سناریو‌های تحلیل بیت کوین ( BTC ) نیز توجه ویژه داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال روزانه ارزدیجیتال تتا (THETA)

تحلیل تکنیکال روزانه ارزدیجیتال تتا (THETA)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال تتا ( THETA ) یکی از بدترین عملکردها را در زمان روند خرسی بازار به ثبت رسانده، به صورتی که در حال حاضر از سقف تاریخی خود، 85دردصد ریزش کرده است. در صورتی تتا ( THETA ) قادر به عبور از خط روند نزولی خود نباشد، می‌توانیم دوباره شاهد یک ریزش جدی در آن باشیم، سناریو ریزشی که می‌تواند 50درصد از ارزش بازار حال حاضر این ارز دیجیتال را کم کند، اما در صورتی که تتا ( THETA ) بتواند از خط روند نزولی خود عبور کند، می‌توانیم شاهد رشد آن تا محدوده 5.5 و حتی 6.5 دلار باشیم.

پرسش و پاسخ

نظر شما چیست؟! آیا جنگ روسیه و اوکراین پایان خواهد یافت یا با شروع جنگ‌های دیگر شاهد ریزش بیشتر بازار و رقم خوردن سناریوهای بدبینانه باشیم؟

 منتظر کامنتهای زیبای شما زیر همین پست هستیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران