بنر اندیشه صبا در مقالات

تحلیل خلنت | آخرین سیکل‌های نزولی

تحلیل خلنت | آخرین سیکل‌های نزولی

صورت مالی دوره بهار امسال شرکت لنت ترمز ایران نشان از عملکرد بسیار خوب و سودسازی بالااین سهم دارد. خلنت در بهار امسال، فقط در سود خالص خود 127% افزایش داشته، با این حال بازدهی قیمت این نماد از ابتدای امسال منفی بوده است.

معرفی شرکت لنت ترمز ایران

خلنت با سی ‏سال سابقه در تولید اولین و بزرگترین تولیدکننده لنتهای سنگین,نیمه ‏سنگین و صفحه ‏کلاج در ایران است. لنت ترمز ایران در سال ۱۳۴۱ تأسیس و در خرداد سال ۱۳۴۷ تولید خود را با همکاری شرکت تکستار آلمان (با ظرفیت ۳۰۰ تن) آغاز نمود.

حرکت رو به رشد و صعودی همواره در خلنت ادامه داشته است و اکنون “ایرانلنت” بزرگترین کارخانه تولید لنت ترمز در ایران و یکی از معتبرترین کارخانجات تولید لنت ترمز در خاورمیانه می بشد. ظرفیت فعلی شرکت سالانه بالغ بر ۳۵۰۰ تن می‏باشد.

در ادامه این مقاله، برای روشن‌تر شدن مسیر آینده این نماد به آنالیز و تحلیل تکنیکال خلنت از دید کارشناسان سیگنال می‌پردازیم.

تحلیل روزانه نمادهای بورسی در کانال تحلیل با سیگنال

تحلیل تکنیکال خلنت | 1 شهریور 1401

تحلیل خلنت امروز
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

مطابق با سناریو تعریف شده در تحلیل تکنیکال، نماد خلنت در حال تکمیل آخرین شاخه‌های نزولی موج 2 اصلاحی از یک سیکل ایمپالس می‌باشد؛ بعد از تمکیل این شاخه نزولی، حداقل تارگتی که می‌توان برای این سهم در نظر گرفت در حوالی قیمت 13000 تومان می‌باشد. با توجه به تایم فریم هفتگی نمودار، بازه زمانی این تحلیل بلند مدت ( 18 تا 24 ماه) می‌باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران