تحلیل تکنیکال سولانا (SOL) | 17 خرداد 1400

تحلیل تکنیکال سولانا (SOL) | 17 خرداد 1400

سولانا بلاکچینی برای اجرای قراردادهای هوشمند و پروژه­‌های دیفای (DeFi) است که اعتبار آن بر مبنای روشی ترکیبی از اثبات تاریخچه (PoH) و اثبات سهام (PoS) تامین می­شود. این سیستم اعتبار سنجی، باعث وجود کارمزدهای بسیار پایین در سولانا شده و آن را به بلاکچینی ایده­آل برای پروژه های دیفای (DeFi) تبدیل کرده است.
سیستم اثبات تاریخچه برای اولین بار توسط سولانا رونمایی شد و توانسته به خوبی امنیت این شبکه را حفظ نماید. یکی دیگر از ویژگی­های برجسته این بلاکچین، زمان بسیار پایین برای انجام تراکنش­هاست که باعث محبوبیت آن شده است.
سول (SOL) ارز داخلی این شبکه است که در مجموع 489 میلیون واحد از آن می­تواند وجود داشته باشد. در حال حاضر حدود 270 میلیون واحد سول در شبکه در حال گردش است که با ارزشی در حدود 11.9 میلیارد دلار در رده 14 ام بازار قرار دارد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL)

نمودار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا (روزانه)

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم فریم روزانه سول در یک روند صعودی قرار دارد که می­توان نوسانات آن را در یک کانال در نظر گرفت. قیمت پس از دو بار برخورد با سقف کانال شروع به اصلاح نموده است. اصلاح قیمت پس از تشکیل یک الگوی بازگشتی در محدوده خط 75% کانال به اتمام رسیده و به نظر می­رسد قیمت بار دیگر در حرکت به سمت سقف کانال باشد.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

برای بررسی دقیق تر فاز اصلاحی آن را در تایم پایین دست نیز تحلیل می­کنیم.

وبینار سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به همراه بررسی نقاط ورود و خروج بیش از 20 ارز برتر بازار کریپتوکارنسی

برای آگاهی از شرایط شرکت در این دوره اینجا کلیک کنید.

نمودار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا (4 ساعته)

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم فریم 4 ساعته می­توان فاز اصلاحی قیمت را به شکل یک الگوی پرچم مشاهده نمود. قیمت در صورت شکست سقف الگو آن را تایید خواهد کرد. با توجه به شکست خط مقاومت در اندیکاتور RSI می­توان به تایید الگو امیدوار بود. در این صورت با توجه به حضور RSI در محدوده هیجان خرید­ باید انتظار حرکتی پر شتاب را در قیمت داشت.

بهترین حد ضرر را می­توان خط حمایت در اندیکاتور RSI در نظر گرفت که در صورت شکست آن قیمت دوباره به سمت کف الگو حرکت خواهد نمود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
23 خرداد 1400