تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو به همراه نمودار (8 آذر ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو به همراه نمودار (8 آذر ماه 1399)

کاردانوبلاک چینی براساس سیستم اثبات سهام می باشد که به ادعای توسعه دهندگانش نسبت به سیستم اثبات کار که بلاک چین هایی مثل بیتکوین از آن استفاده می کنند، سازگاری بهتری  با محیط زیست دارد چرا که در سیستم اثبات سهام انرژی الکتریکی کمتری برای استخراج ارز مصرف می شود. ارز دیجیتال ADA سکه مربوط به بلاک چین کاردانو است که معمولا به نام بلاک چین خود شناخته می شود.

در تحلیل قبلی خود از کاردانو اشاره کردیم که این ارز در حال خروج از یک ناحیه رنج می باشد. اهداف قیمتی در محدوده های 15 و 19 سنت اعلام شده بود که هر دوی آنها محقق شده است. نمودار کاردانو در تایم هفتگی در ادامه آورده شده است. همان گونه که مشاهده می شود قیمت پس از عبور از ناحیه رنج با تشکیل یک کندل ماروبوزو به محدوده 15 سنت وارد شده و سپس با تاچ کردن هدف 19 سنت به این محدوده بازگشته و این رفتار را در قالب یک دوجی پایه بلند نمایش داده است. با توجه به کندل تشکیل شده انتظار داریم کاردانو مدتی را در این محدوده رنج بزند تا آماده صعود به سمت اهداف بعدی باشد.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

برای بررسی دقیق تر نمودار را در تایم روزانه تحلیل می کنیم.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم روزانه می توان حرکت نمودار را در قالب یک چنگال اندروز فرض نمود. واکنش قیمت به خطوط داخلی اندروز می تواند تاییدی بر اعتبار آن باشد. در حال حاضر قیمت در بالای خط %50 اندروز قرار دارد. در صورتی که این خط حمایت حفظ شود و قیمت در بالای آن تثبیت گردد، می توان انتظار داشت دوباره با حرکت به سمت خط %75 کانال، کاردانو مقاومت 19 سنت را پس گرفته و به صعود به سمت اهداف بعدی خود ادامه مسیر دهد.

اولین نشانه مثبت تشکیل کندل چکش در محدوده خط میانی کانال است. نشانه بعدی عدم وجود واگرایی منفی در اندیکاتورهای مکدی و RSI می باشد. خط حمایت در اندیکاتور RSI را می توان به عنوان بهترین حد ضرر در نظر گرفت، تا زمانی که این خط حفظ شود می توان به اعتبار تحلیل فوق امیدوار بود. در غیر این صورت با از دست رفتن حمایت در RSI باید انتظار نزول قیمت تا محدوده 11 سنت را داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
27 فروردین 1400