تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو به همراه نمودار (21 آبان ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو به همراه نمودار (21 آبان ماه 1399)

کاردانو بلاکچینی است که به اداعای بنیان گزاران آن با هدف کمک به مبتکران و نوآوران ایجاد شده است. این بلاک چین بستری برای قراردادهای هوشمند و نرم افزارهای غیر متمرکز ایجاد کرده است. این پلتفرم در سال 2017 توسط چارلز هاوسکینگسون ایجاد شد که قبلا در تیم بنیانگزاران اتریوم بوده است. در پی اخبار منتشر شده درباره توسعه شبکه گوگن (Goguen) که به گفته کارشناسان می تواند اتریوم را در کارایی و سرعت تراکنش ها به چالش بکشد، می توان آینده خوبی را در این بلاک چین دید.

نمودار قیمت کاردانو در تایم روزانه نشان می دهد که قیمت اکنون درگیر یک محدوده تراکم مقاومتی است و در صورت عبور از آن باید انتظار رشد مناسبی را در این ارز دیجیتال داشت.

قیمت کاردانو مدتی را در محدوده باند مقاومتی 0.09  تا 0.11 دلار رنج بوده و اکنون با مثبت شدن MACD و MACD Histogram در محدوده سقف این باند مقاومتی می توان انتظار شکست این مقاومت را داشت.

واکنش مثبت اندیکاتور RSI به خط روند صعودی خود می تواند نشانه ای از آغاز موج صعودی باشد. هرجند تا زمانی که MACD Histogram مثبت نشده، نمی توان با قطعیت در این رابطه اظهار نظر کرد.

در صورت حفظ شرایط فوق و یا تثبیت قیمت بالای 0.11 دلار، می توان انتظار رشدی شارپ به سمت اهداف بالاتر را داشت و در غیر این صورت کاردانو در محدوده 0.09 تا 0.11 دلار به نوسان ادامه خواهد داد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
29 خرداد 1400