تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK) | 4 بهمن 1399

تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK) | 4 بهمن 1399

چین لینک توکنی تحت یلتفرم پالکودات می‌باشد، که هدف آن ایجاد یک بلاکچین مستقل به منظور برقراری ارتباط بین دنیای بلاکچین و دنیای واقعی است. در تکنولوژی بلاکچین ارتباط بین دنیای بلاکچین و دنیای خارج وجود ندارد و کاربران باید دیتاهای خارجی را به صورت دستی در قراردادهای هوشمند وارد نمایند. چین لینک با هدف پر کردن این نقص، مفهومی به نام اوراکل را ایجاد نموده است. اوراکل ها اطلاعات مورد نیاز همچون دمای هوا، قیمت حامل های انرژی و غیره را از مراجع رسمی دریافت و در بلاکچین لحاظ می‌کنند.

توکن چین لینک که از آن برای پرداخت های داخلی در این شبکه استفاده می‌شود، لینک نام دارد و در مجموع یک میلیارد واحد از آن امکان وجود دارد. در حال حاظر %40 آن یعنی حدود 402 میلیون واحد لینک در بازار موجود است، که با ارزشی در حدود 9.6 میلیارد دلار در رده هفتم بازار قرار دارد.

نمودار قیمت لینک در تایم روزانه آورده شده است.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همان گونه که در تحلیل های قبلی هم اشاره شده است، لینک در تایم روزانه در یک روند صعودی قرار دارد، که می توان آن را در یک کانال بلند مدت در نظر گرفت. بازگشت قیمت از کف کانال و واکنش به خطوط داخلی آن را می‌توان دلیلی بر اعتبار کانال بلند مدت دانست. قیمت در موج صعودی خود پس از تشکیل یک سقف تاریخی جدید در محدوده 24 دلار، یک پولبک به خط %25 کانال زده و سپس با نفوذ دوباره  به این سقف قیمتی قصد عبور از آن و حرکت به سمت خط میانه کانال را دارد. با توجه به همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی می‌توان انتظار داشت روند صعودی قیمت ادامه دار باشد و لینک بتواند قله قبلی خود را پس بگیرد.

کسب اطلاعات بیشتر درباره صفر تا صد نحوه تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی از طریق ویدئو‌ها و مقالات آموزشی در سایت سینگال

برای بررسی دقیق تر، نمودار را در تایم 4 ساعته نیز تحلیل می‌کنیم.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

پولبک به خط %25 در تایم روزانه را می‌توان در تایم 4 ساعته به شکل یک الگوی پرچم مشاهده نمود، که قیمت با خروج از سقف آن، الگو را تایید کرده است. بنابراین رسیدن قیمت به خط میانی کانال در کوتاه مدت، دور از ذهن نخواهد بود.

بهترین حد ضرر را می توان بازگشت قیمت به داخل الگوی پرچم و یا شکست خط حمایت در اندیکاتور RSI در تایم روزانه دانست.در غیر این صورت می‌توان انتظار داشت لینک با رسیدن به خط میانی و ایجاد یک قله جدید، رکورد قیمتی خود را جابجا نماید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
21 اردیبهشت 1400