تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK) | 23 آذر 1399

تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK) | 23 آذر 1399

چین لینک بلاکچینی است که با هدف برقراری ارتباط بین قراردادهای هوشمند و داده هایی از دنیایی خارج از بلاکچین کار خود را آغاز نمود. این پلتفرم در واقع نسل جدیدی از قراردادهای هوشمند تحت بلاکچین را با کاربردهایی بسیار گسترده تر در اقتصاد و صنایع معرفی می کند. اوراکل ها سازمان های غیر متمرکزی هستند که داده های خارج از دنیای بلاکچین را به چین لینک منتقل می کنند و اخیرا شرکت WEF اعلام کرده که در زمینه جمع آوری اطلاعات صنعتی به عنوان یک اوراکل با چین لینک همکاری خواهد کرد. صرافی باینانس اعلام کرده که در پلتفرم غیر متمرکز خود از بلاکچین چین لینک استفاده خواهد کرد. این پلتفرم برای تبادل های داخلی خود از توکن لینک (LINK) استفاده می کند و این اخبار که نشانه افزایش نفوذ و محبوبیت چین لینک است می تواند موجب ارزشمند شدن لینک شود.

توکن لینک قابل استخراج نیست و در مجموع یک میلیارد واحد از آن موجود است که در حال حاضر حدود 396 میلیون واحد از آن در چرخه بازار قرار دارد. چین لینک با ارزشی نزدیک به 5 میلیارد دلار تا امروز در رده هفتم بازار قرار دارد.

نمودار قیمت لینک در تایم روزانه آورده شده است.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

حرکت لینک را می توان در تایم روزانه در یک کانال صعودی فرض نمود. واکنش قیمت به خطوط داخلی کانال نشانه ای از اعتبار آن است. قیمت پس از چندین تلاش ناموفق در عبور از خط %25 به کف کانال بازگشته است و به نظر می رسد اکنون پتانسیل لازم را برای عبور از این محدوده کسب کرده باشد.

هم گرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI نشان دهنده تمایل به حفظ روند صعودی در قالب کانال است. بنابراین می توان انتظار داشت کف کانال به عنوان یک حمایت حفظ شده و مانع از ریزش قیمت گردد. قیمت پس از بازگشت از کف کانال به مقاومت تاریخی 12.7 دلار برخورد کرده که بارها نقش تعیین کننده ای در نمودار قیمت داشته است.

برای بررسی بیشتر نمودار را در تایم 4 ساعته نیز تحلیل می کنیم.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

موج اصلاحی در تایم روزانه را می توان به شکل یک روند نزولی کوتاه مدت در تایم فریم 4 ساعته در نظر گرفت. وقوع واگرایی مثبت بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI نشانه تمایل به اتمام روند نزولی است. خط مقاومت در اندیکاتور RSI رو به بالا شکسته است و نمودار قیمت به خط روند نزولی خود نفوذ داشته است. همه این ها نشان دهنده پایان روند نزولی خواهد بود و در صورت تثبیت قیمت در بالای خط مقاومت تاریخی خود در 12.7 دلار، این امر تایید خواهد شد. در این صورت باید انتظار حرکت قیمت در قالب یک روند صعودی کوتاه مدت به سمت سقف کانال را داشت.

بهترین حد ضرر را می توان بازگشت قیمت به زیر خط روند نزولی خود و یا شکست خطوط واگرایی در اندیکاتورها در نظر گرفت که در آن صورت باید انتظار خروج لینک از کانال صعودی بلند مدت خود و ادامه روند نزولی را داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
14 مرداد 1400