تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (18 آبان ماه 99)

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (18 آبان ماه 99)

در طی هفته گذشته چین لینک در مسیر تحلیل اخیر ما از آن در حرکت بوده است. با بررسی نمودار در تایم روزانه می بینیم که مقاومت 12.7 دلار به راحتی شکسته شده است. در حال حاضر MACD و MACD Histogram مثبت می باشند که که می تواند نشانه خوبی از حرکت به سمت اهداف بالاتر باشد.

با بررسی یک تایم فریم پایین تر در تایم 4 ساعته میبینیم که در حال حاضر چین لینک در حال پول بک به مقاومت شکسته شده 12.7 دلار می باشد.

در حال حاضر RSI عدد 75.9 را نشان می دهد که در محدوده هیجان خرید قرار دارد  بنابر این باید انتظار کندل هایی کشیده در این محدوده را داشت. با توجه به وضعیت MACD در این تایم فریم و عدم وجود واگرایی منفی در هیچ کدام از اندیکاتورها می توان انتظار رشد پایداری را از چین لینک داشت.

در این شرایط بهترین حد ضرر خط حمایت RSI در تایم فریم روزانه می باشد و تا وقتی این خط حفظ شود می توان به این  حرکت نمودار قیمت در روند صعودی امیدوار بود و در صورت از دست رفتن این حمایت قیمت تا کف کانال بلند مدت خود نزول خواهد کرد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
18 اردیبهشت 1400