تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (12 آبان ماه 99)

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (12 آبان ماه 99)

چین لینک (CHAINLINK) بلاکچینی مبتنی برقراردادهای هوشمند است که می تواند با دنیای خارج از طریق واسطه هایی به نام اوراکل در ارتباط باشد. این ویژگی چین لینک را در مقایسه با اتریوم که نمونه اولیه بلاکچین شامل قرارداد هوشمند بود در موقعیت بهتری قرار می دهد و بر خلاف نمونه های قبلی می تواند قرارداد های هوشمند و کاربردی در اختیار کاربران قرار دهد.

در حال حاضر ارزش بازار چین لینک حدود 4400 میلیون دلار است که آن را در رده هفتمین ارز دیجیتال ارزشمند دنیا قرار می دهد.

با نگاهی به نمودار قیمت در تایم روزانه در بازه بلند مدت می بینیم که نمودار در یک کانال صعودی قرار دارد. چین لینک در سپتامبر با رسیدن به سقف کانال در حدود 20 دلار شروع به اصلاح کرد و پس از برخورد با کف کانال به حالت صعودی بازگشت.

قیمت مدتی است در حال نوسان در کف کانال میان مدت خود در محدوده کف کانال و خط میانی %25 کانال است. که هر بار مانع از رشد قیمت شده است.

با توجه به وضعیت اندیکاتورها و با رسیدن به مقاومت 12 دلار انتظار داریم تا  خط %25 کانال شکسته شود و چین لینک با حرکت به سمت خط میانی کانال قله قبلی خود را در محدوده 20 دلار ببیند. در غیر این صورت باید انتظار حرکت به سمت کف کانال و شکست کانال بلند مدت را رو به پایین داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 تیر 1400