تحلیل تکنیکال وبشهر

تحلیل تکنیکال وبشهر

هلدینگ توسعه صنایع وبشهر در زمینه سرمایه گذاری در شرکتها از طریق خرید وفروش سهام آنها و خرید وفروش اوراق قرضه و اوراق بهادار فعالیت میکند و سبدی متنوع از سرمایه گذاری در صنعت های مختلف را داراست .

در ادامه به بررسی وضعیت نموداری این نماد خواهیم پرداخت.

نمودار روزانه

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

به طور کلی روند حرکتی قیمتی سهم را باید از جنس نزولی دانست اما با رشد قیمتی ای که در اوایل سال تجربه کرد، توانست از سد مقاومتی 620 الی 660 تومان عبور کند و در حال حاضر به نظر میرسد بازگشت مجدد قیمت به این سطح را می توان مادامی که مجدد قیمت به زیر این سطح باز نگردد، از جنس پولبک دانست و برای ایجاد روند صعودی در مرحله اول نیاز به خروج از کانال نزولی کشیده شده و همچنین عبور از سقف قبلی در 850 تومان می باشد.

برای مطالعه ی مقالات آموزشی بازار سهام کلیک کنید

در صورت حفظ ناحیه حمایتی 620 الی 650 تومان ، و خروج از کانال نزولی می توان در اولین مرحله قیمت 1000 تومان را در دسترس داشت و چنانجه قیمت پا را فراتر از آن گذارد احتمالا تا سقف قبلی در 1600 تومان پیشروی نماید.

از دید تئوری امواج الیوت نیز به احتمال زیاد در انتهای لگ آخر از الگوی مثلث قرار داریم و به شرط حفظ حمایت 620 تومان احتمال رشد قیمت به سمت قیمت 1350 در اولین گام می رود. چنانجه در روزهای آینده شاهد از دست رفتن ناحیه حمایتی 650 الی 620 تومان باشیم ، حمایت بعدی در قیمت 460 تومان قرار میگیرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه