تحلیل تکنیکال نماد کرمان

تحلیل تکنیکال نماد کرمان

شرکت سرمایه گذاری، توسعه و عمران استان کرمان با نماد کرمان در گروه انبوه سازی ، املاک و مستقلات قرار دارد و در زمینه سرمایه گذاری درسهام ،سهم الشرکه سرمایه گذاری صندوق ها یاسایر اوراق بهادار مشروط به فعالیت شرکتهای سرمایه پذیر در زمینه های زیر : صنعت آب و برق صنعت ساختمان ،صنعت فلزات اساسی ، فعالیت می کند.. صنعت کانی های غیر فلزی

معاملات امروز این نماد با صف خرید به کار خود پایان داد و حدودا تعداد454 میلیون برگ سهم مابین خریداران و فروشندگان دست به دست شد در حالی که میانگین حجم یک ماه گذشته در این نماد 158 میلیون حجم روزانه را نشان می دهد . هم چنین از دید تکنیکال نیز افزایش تقاضای نسبی در محدوده مهم حمایتی شکل گرفته که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

نمودار
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید با رسیدن قیمت به محدوده حمایتی ترسیم شده در حوالی 70 الی 75 تومان شاهد تضعیف فروشندگان هستیم و قیمت توانسته از تراکم شاخه آخر با عبور از خط ترند قرمز رنگ مینور عبور کند و در نحوه معاملات نیز بهبود تقاضا مشهود است، هم چنین از دید تئوری موجی الیوت نیز احتمالاتی در تصویر مطرح شده که شرط صحت آن حفظ محدوده حمایتی 70 الی 75 تومان می باشد و هم چنین اولین مقاومت مهم بر سر راه قیمت در امتداد خط ترند نزولی مشکی رنگ قرار دارد که در صورت گذر قیمت از آن مقاومت های بعدی در حوالی 120 الی 130 تومان و پس از آن 150 الی 160 تومان قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران