تحلیل تکنیکال شگویا (در خواستی کاربران)

تحلیل تکنیکال شگویا (در خواستی کاربران)

شرکت پتروشیمی تند گویان با نماد شگویا در گروه محصولات شیمیایی قرار دارد و در زمینه سرمایه گذاری در احداث ، راه اندازی ، بهره برداری کارخانجات صنعتی ، توسعه ، نوسازی ، تعمیرات و نگهداشت ، تحقیقات ، آزمایشات ، پژوهش ، بسته بندی و غیره فعالیت می نماید.

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد از منظر تکنیکال خواهیم پرداخت.

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد از منظر تکنیکال خواهیم پرداخت.
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در تصویر فوق حرکت قیمت در یک کانال صعودی قرار دارد که موقعیت فعلی آن را در میانه این کانال می توان یافت . مهم ترین مقاومت بر سر راه قیمت سطح مقاومتی استاتیک 1400 الی 1500 تومان و پس از آن امتداد سقف کانال می باشد و نزدیک ترین حمایت برای قیمت در امتداد خط میانی کانال قرار دارد. در واقع قیمت توانسته قسمت بیشتری از ارتفاع کانال را بپیماید و اکنون در حال نزدیک شدن به مقاومت های مهم پیش روی خود است. در نتیجه، ادامه رشد قیمت به سطوح بالاتر به شرط شکست سقف کانال و تثبیت قیمت روی آن میسر می باشد.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • تعدای سهام بانک پاسارگاد دارم که توی از زمان عرضه اولیه خریدم ولی توی پرتفوی دیده نمیشه چکار کنم

    • با سلام دوست عزیز، می‌توانید از طریق درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به آدرس ddn.csdiran.ir گزینه درخواست تغییر کارگزار ناظر را انتخاب نموده تا همه سهام برای شما قابل رویت گردد.