تحلیل تکنیکال شفارس(درخواستی کاربران)

تحلیل تکنیکال شفارس(درخواستی کاربران)

شرکت صنایع شیمیایی فارس با نماد شفارس در گروه محصولات شیمیایی قرار دارد و به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده مواد آلدئیدی در ایران و در زمینه تولید پودرهای قالبگیری ملامین فرمالدئید تولید پودرهای قالبگیری اوره فرمالدئید تولید فرمالین تولید چسب مایع صنعتی(اوره فرمالدئید) تولید پودر چسب(اوره فرمالدئید) تولیدUFC تولیدپودر گلیزر تولید هاردنر تولید فوق روان کننده بتون تولید رزین MF و تولید رزینUF ، فعالیت می نماید.

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.

نمودار
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، حرکت قیمت در یک کانال نزولی قرار دارد که موقعیت فعلی آن در نزدیکی سقف این کانال و هم زمان در نزدیکی سطح مقاومتی 170 تومان قرار دارد. در واقع گذر از این سطوح مقاومتی و تثبیت روی آنها برای ادامه رشد قیمت، حائز اهمیت خواهد بود. چنانچه قیمت بتواند با موفقیت از این سطوح عبور کند ، سطح مقاومت بعدی برای قیمت در حوالی 280 تومان قرار خواهد گرفت. هم چنین در صورت عدم گذر قیمت از این سطح مقاومتی، اولین سطح حمایتی برای قیمت در حدود 110 تومان قرار می گیرد.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *