تحلیل تکنیکال نماد شبندر | در انتظار اصلاح

تحلیل تکنیکال نماد شبندر | در انتظار اصلاح

شبندر فعالیت خود را در زمینه تهیه و تامین نفت خام و مینعات گازی و انجام عملیات پالایش و تولید فرآورده‌های نفتی و عرضه آن به مشتریان از سال 1376 آغاز نمود و در حال حاضر 18% پالایش نفت خام و به تبع آن تولید فرآورده‌های نفتی مورد نیاز کشور در شبندر صورت می‌گیرد.

سبدگردانی اختصاصی در بورس و سرمایه گذاری آنلاین؛ برای ثبت نام غیر حضوری کلیک کنید

تحلیل تکنیکال شبندر

یکی از مهم‌ترین موضوعات در امر سرمایه‌گذاری تحلیل تکنیکال می‌باشد. بدون داشتن دید درست تکنیکالی ممکن است در امر سرمایه‌گذاری با مشکل مواجه گردیم. علم تکنیکال در کنار مفروضات بنیادی و اقتصادی می‌تواند در پیدا کردن محدوده‌های درست و مهم در چارت به ما کمک کند و درک صحیحی از سرمایه‌گذاری به ما ارائه دهد.

در تصویر زیر نمودار روزانه شبندر را مشاهده می‌کنید که شرایط این نماد از دید تکنیکالی بررسی شده است:

تحلیل تکنیکال نمودار روزانه شنبدر
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

از دید تکنیکال در میان‌مدت شبندر می‌تواند مطابق با یکی از سناریوهای تحلیلی از محدوده‌های حمایتی(سبز) 700 الی 620 تومان به سمت سمت قبلی خود و حتی فراتر از آن در حوالی قیمتی 1300 تومان حرکت نماید
یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند چنین اصلاحی را رقم بزند، خبرهای بین المللی مثل اخباری در خصوص جنگ روسیه و اوکراین می‌تواند باشد. از دیدگاه زمانی نیز، چنین تحلیلی می‌تواند بین 3 تا 6 ماه وقت صرف کند.

لازم به ذکر است تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

سرویس سبدگردانی سیگنال، سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس با سبدگردان اختصاصی. برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید

شبندر از دیدگاه صنایع نفتی

شبندر در بورس ایران در گروه فرآورده‌های نفتی طبقه بندی می‌شود و چهارمین عضو این خانواده 10 نفره از نظر ظرفیت پالایش است. هم‌چنین از منظر پالایش نفت خام، شبندر تنها شرکتی است که قادر به پالایش نفت خام سنگین می‌باشد.

شبندر از دیدگاه صنایع نفتی

شبندر و افق‌های پیش‌رو

پالایش نفت بندر عباس در راستای ارائه خدمات بهتر به جامعه مشتریان و حرکت در مسیر توسعه پایدار، ضمن توجه به الزامات محیط زیستی، جهت گیری اصلی شرکت را در محورهای زیر ترسیم می‌نماید:

آینده نماد شبندر

پرسش و پاسخ

نظر شما چیست؟!

واقعا با مفروضات بنیادی فعلی، شبندر می‌تواند تا مناطق گفته شده اصلاح کند؟!

نماد بعدی که علاقه مند به منتشر شدن تحلیل آن هستید را در زیر همین پست برایمان کامنت کنید؛

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • شبندر حمایت محکمی روی ۸۸۰ تومان ایجاد کرده و با توجه به قیمت های جهانی و خریدهای خوب حقوفی طی ۴ ماه اخیر، خیلی بعیده که ۸۸۰ تومان رو از دست بده. حدس بنده اینه که تا قبل از مجمع ، هزار تومان رو رد کنه و بالای هزار تثبیت بشه.

  • عرض سلام و خداقوت خدمت عزیزان در گروه تحلیلی سیگنال. اگر امکانش هست تحلیل کاملی از نماد لپارس بزارید و اطلاعاتی هم در مورد افزایش سرمایه اش بدید. ممنون

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه