تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نئو (NEO) | تاریخ 3 آذر ماه 1399

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نئو (NEO) | تاریخ 3 آذر ماه 1399

نئو بلاک چینی است که بستری برای فعالیت نرم افزارهای غیر متمرکز فراهم می کند. توسعه دهندگان این شبکه، آن را به عنوان نسل آینده شبکه اینترنت معرفی می کنند.. این بلاک چین از زبان های برنامه نویسی C++ و Javascript پشتیبانی می کند و استفاده از آن برای برنامه نویسان بسیار ساده است. بسیاری از کاربران آن را به عنوان نسخه چینی اتریوم می شناسند که آن را به چالش کشیده است.

ارز دیجیتال نئو با بازاری در حدود 1.3 میلیارد دلار در رده هجدهم بزرگترین ارزهای دیجیتال قرار دارد. در تایم هفتگی می توان یک الگوی دوقلو کف در نمودار قیمت مشاهده نمود که خط گردن آن شکسته شده است.

قیمت با پولبک به خط شکسته شده ادامه مسیر داده است. برای بررسی دقیق تر، نمودار را در تایم روزانه مشاهده می کنیم.

پولبک در تایم هفتگی را می توان به شکل یک الگوی مثلث در تایم روزانه مشاهده نمود. قیمت با شکست سقف مثلث از ناحیه مقاومتی 14 تا 16 دلار عبور کرده است. هم زمان با تشکیل الگوی مثلث یک واگرایی در اندیکاتور RSI تشکیل شده که شکست خط واگرایی می تواند نشانه خوبی از تمایل نئو به شکست قله های قبلی باشد.

خط حمایت در RSI را می توان به عنوان حد ضرر مشخص کرد. تا زمانی که این خط حفظ شود اولین هدف رسیدن به قله قبلی در محدوده 25 دلار می باشد و در صورت تثبیت بالای این قیمت باید انتظار رسیدن به اهداف دوم و سوم مثلث را داشت. در صورت از دست رفتن حمایت در RSI و یا نفوذ به ناحیه 14 تا 16 دلار و تثبیت قیمت در زیر آن باید انتظار تشکیل یک روند نزولی و حرکت به سمت حمایت های 9 و 5 دلار را داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
26 فروردین 1400