تحلیل تکنیکال قیمت مونرو به همراه نمودار (12 آذر ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت مونرو به همراه نمودار (12 آذر ماه 1399)

مونرو بلاکچینی است که در سال 2014 با یک هدف به وجود آمد انجام تراکنش ها در محیصی ناشناس و امن. در بلاک چین بیت کوین هر کسی می تواند تراکنش ها را دنبال کند. به عنوان مثال آدرس الف تعداد 2 بیتکوین به آدرس ب انتقال داده است. هرچند هیچ کس نمی داند که صاحب این آدرس ها چه کسانی هستند اما خود تراکنش ها قابل ردیابی می باشند. در بلاکچین مونرو تمام تراکنش ها به شیوه پیچیده ای رمز نگاری و تقسیم بندی می شوند و برای هر تراکنش ممکن است آدرس هایی یک بار مصرف ایجاد شود. بنابراین هیچ کس قادر نخواهد بود جریان نقل و انتقال را رصد کند. این باعث شده ارز این بلاک چین که XMR نام دارد بسیار برای افرادی که به هر دلیل قصد انجام تراکنش های محرمانه را دارند، جذاب باشد.

این ارز با بازاری در حدود 2.2 میلیارد دلار در رده چهاردهم بازار قرار دارد. مونرو از دسته ارزهای قابل استخراج بازار است و حداکثر 18.4 میلیون XMR می تواند وجود داشته باشد که از آن مقدار حدود 17.7 آن تاکنون استخراج شده و پیش بینی می شود تا سال 2022 تمام آن استخراج شده باشد. نمودار قیمت مونرو در تایم هفتگی در ادامه آورده شده است.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همان گونه که مشخص است قیمت با تایید یک الگوی دوقلو کف در پایان یک روند نزولی یک روند صعودی را آغاز نموده است. این امر با شکست خط گردن و پولبک به آن محقق شده است. بنابراین باید انتظار یک روند صعودی پایدار را در بلند مدت برای مونرو در نظر داشت. بهترین حد ضرر در بلند مدت خط حمایت در اندیکاتور RSI خواهد بود.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم روزانه می توان روند صعودی تشکیل شده در تایم هفتگی را در قالب یک کانال کوتاه مدت در نظر گرفت. پولبک قیمت به خط گردن دوقلو کف در تایم هفتگی به صورت ناکامی در رسیدن به سقف کانال و بازگشت قیمت تا کف کانال قیمت در تایم روزانه مشاهده می شود. هم زمان با این حرکت یک واگرایی منفی در اندیکاتورهای مکدی و RSI شکل گرفته است. قیمت در محدوده دو حمایت مهم قرار دارد، خط کف کانال و خط گردن در الگوی دوقلو کف جلو ریزش قیمت را گرفته است. از آنجایی که در مکدی خط واگرایی در آستانه از دست رفتن است می توان با در نظر گرفتن خط حمایت در اندیکانور RSI به عنوان حد ضرر به رصد قیمت پرداخت. در صورت شکست واگرایی در مکدی می توان به حرکت به سمت سقف کانال امیدوار بود که این حرکت نشانه ای از تداوم حرکت به سمت هدف الگوی دوقلو در تایم هفتگی خواهد بود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
30 دی 1399