تحلیل تکنیکال لایت کوین (LTC)

تحلیل تکنیکال لایت کوین (LTC)

ارز دیجیتال لایت کوین جزء قدیمی‌های مارکت کریپتوکارنسی محسوب می‌شود و از این منظر به نقره بازار ارزهای دیجیتال معروف است. گفتنی است چندی پیش بود که بنیان‌گذار آن از ارائه آپدیتی برای این ارز در جهت رفتن به ایجاد تراکنش‌های ناشناس و پرایوسی کوین شدن خبر داد. آخرین سقفی که لایت کوین قادر به ثبت آن بود در حوالی قیمتی 417 دلار قرار داشت و تا به امروز که در قیمت 70 دلاری به سر می‌برد، چیزی در حدود 90% ریزش را ثبت کرده است.

از دید تکنیکال احتمالا در هفته‌های اخیر شاهد یک پامپ کوچک در LTC تا محدوده مقاومتی (قرمز) 175 باشیم، اما درست بعد از این پامپ، شاهد خروج سرمایه‌های زیادی در بازار خواهیم بود، سرمایه‌هایی که نشان از ترس سرمایه‌گذاران خود می‌دهند؛ این موضوع به معنی عدم بالا رفتن بیت کوین نیست، بلکه به نوعی سلطه بیشتر بیت کوین بر بازار را ثابت می‌کند.

نمودار تحلیل تکنیکال Litecoin (روزانه)

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

از بعد زمانی نیز در صورتی که طبق این تحلیل لایت کوین بخواهد به محدوده‌های حمایتی(سبز) مشخص شده برسد، احتمالا هم‌چنان بازار ارز های دیجیتال برای برخی آلت کوین ها تا بیشتر از یکسال آینده به رنگ خون خواهد بود.

بیشتر بخوانید
سلطه بیت کوین جیست؟!

شاید این موضوع که تا چند ماه دیگر، ارزی مانند LTC که جز قدیمی‌های مارکت کریپتو محسوب می‌گردد را در حوالی قیمت‌های 30 دلار و حتی 10 دلار ببینیم دور از ذهن نباشد، و این امر می‌تواند به کارآمد شدن هرچه بیشتر این بازار کمک کند و از طرفی در آینده ارزهای دیجیتالی ماندگار خواهند بود که واقعا کارآمد باشند و افراد در زندگی روزمره از آن‌ها استفاده کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *