تحلیل تکنیکال قیمت لایت کوین به همراه نمودار (29 خرداد ماه 99)

تحلیل تکنیکال قیمت لایت کوین به همراه نمودار (29 خرداد ماه 99)

چارلی لی بنیانگذار ارز دیجیتال لایت کوین، از ارتقاء حریم خصوصی و افزایش مقیاس پذیری شبکه لایت‌کوین با استفاده از پروتکل ویمبل خبر داد.

تحلیل تکنیکال قیمت لایت کوین به همراه نمودار (29 خرداد ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ارز دیجیتال لایت‌کوین که از 15 فوریه تا 15 مارس، بیش از 70 درصد کاهش قیمت را در قالب روندی پارابولیک تجربه کرد، پس از واگرایی به وجود آمده بین کیجون سن و قیمت، بخشی از ریزش خود را جبران کرد و در ادامه، در طول دو ماه گذشته در کانال 40 – 50 دلار قرار گرفته است. RSI و کومو حکایت از رنج بودن مارکت دارند.

 تثبیت قیمت بالای 60 دلار، تارگت 80 دلار را فعال خواهد ساخت. از طرف دیگر در صورتی که لایت کوین، حمایت 40 دلار را از دست بدهد، انتظار ریزش قیمت تا 30 دلار را داریم.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
7 بهمن 1399