تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) | تاریخ 26 آبان 99

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) | تاریخ 26 آبان 99

لایت کوین در سال 2011 در قالب یک فورک از بیت کوین جدا شد که هدف آن انجام سریعتر تراکنش ها با کارمزد کمتر است.

این ارز دیجیتال اکنون ارزشی به اندازه 4 میلیارد دلار، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ بازار است. نمودار در تایم روزانه نشان می دهد قیمت مدتی را درگیر باند مقاومتی 55 تا 65 دلار بوده و اکنون با تثبیت قیمت بالای 60 دلار و قرار گرفتن در یک روند صعودی می توان انتظار داشت تا این محدوده مقاومتی پشت سر گذاشته شود. می توان حرکت نمودار قیمت را در یک کانال کوتاه مدت فرض نمود که سقف کانال در محدوده مقاومت تاریخی 80 دلار قرار دارد و اکنون قیمت در بالای خط میانی کانال تثبیت شده است.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بررسی اندیکاتور ها نشان می دهد، با توجه به مثبت بودن MACD و عدم وجود واگرایی می توان به ادامه روند صعودی امیدوار بود. در تایم 4 ساعته لایت کوین پس از رسیدن به محدوده مقاومتی 65 دلار و اصلاحی کوتاه در قالب یک پولبک به خط وسط کانال میان مدت خود، اماده شروع موج صعودی بعدی است. بازگشت قیمت از خط حمایت RSI در تایم 4 ساعته می تواند نشان دهنده این امر باشد.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در صورت عبور از محدوده تراکم مقاومتی 65 دلار و تکمیل الگوی قیمتی می توان انتظار داشت لایت کوین تا محدوده مقاومت بعدی خود در 80 دلار به صعود ادامه دهد. در غیر این صورت با در نظر گرفتن خط حمایت در RSI به عنوان حد ضرر، باید انتظار داشت قیمت تا کف کانال خود نزول کند.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 تیر 1400